Як заблокувати клавіатуру.

В перервах між викликами та іншими операціями з телефоном його клавіатура (якщо, звичайно, це не «розкладачка») повинна бути захищена від випадкових натискань клавіш. Так ви уникнете випадкового набору номера і виклику, відправки «порожніх» СМС та інших витратних кроків. Для цієї мети на клавіатурі телефону встановлюється блокування.
Вам знадобиться
  • Включений телефон.
Інструкція
1
На деяких моделях телефонів блокування встановлюється і знімається при утримуванні клавіш «решітка» (символ #) або «зірочка» (іноді її називають «сніжинкою, позначається *). Сигнали включення блокування - коротка вібрація і відповідне повідомлення на дисплеї телефону.
2
На інших моделях вимагається натиснути дві клавіші по черзі - меню і «зірочка». Вібрації не буде, але на дисплеї з'явиться повідомлення. Зняти блокування можна тим же способом - меню + зірочка.
3
Для автоматичного включення блокування після закінчення деякого часу зайдіть в налаштування телефону, далі «блокування клавіатури». Виберіть варіант «включити» (або «активно»), потім встановіть часовий проміжок, після якого буде включатися блокування.
Зверніть увагу
Відповідь: Елементраний спосіб, нічого не висмикуючи, зробити це засобами Windows - натискаєте сполучення клавіш Win + R (або Пуск- виконати), куди вписуєте наступне: rundll32 keyboard, disable Клавіатура відключитися аж до наступної перезавантаження. Я б ще й миша відключив ...
Корисна порада
Відбувається розблокування клавіатури. Потім потрібно зайти в ПУСК - ПРОГРАМИ - KeyFreeze - робочий стіл (створити ярлик). На робочому столі з'явиться ярлик для швидкого запуску проги KeyFreeze. Щойно її особисто опробивать - все працює. Інтернет з'єднання не розривається при блокуванні клавіатури цієї прогой. Заблокували - пішли.