Як видалити червоний банер.

Для відключення вірусних рекламних модулів існує велика кількість методів. Більшість з них засноване на пошуку і видалення шкідливих файлів, але є і більш раціональні рішення.
Вам знадобиться
  • - Dr. Web Live CD;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спробуйте спочатку знайти код, необхідний для відключення рекламного банера. Для цього можна застосовувати різні методи. Відкрийте сторінку https://www.drweb.com/xperf/unlocker/gallery, використовуючи для цього інший комп'ютер, і уважно вивчіть представлені зображення популярних вірусних модулів. Знайдіть банер, схожий на той, що відображається у вас на екрані. Праворуч від зображення будуть розташовані можливі коди розблокування даного вірусного вікна. Підставте їх в банер.
2
Якщо ви не змогли знайти потрібне зображення, то спробуйте скористатися пошуком по даним, що містяться в тексті рекламного модуля. Введіть номер електронного гаманця або телефону в поля на наступних сторінках: https://www.drweb.com/xperf/unlocker, http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/і http://sms.kaspersky. ru. Спробуйте використовувати запропоновані вам комбінації для відключення вірусного рекламного вікна.
3
Якщо описані методи не принесли результатів, то спробуйте запустити безпечний режим Windows і видалити шкідливі файли. Зазвичай вони розташовані в папці System32 і мають певні назви. Найчастіше необхідно видалити dll-файли, що містять в назві літери lib. Виконайте цю дію.
4
Якщо рекламний банер проявляє себе і в безпечному режимі роботи Windows, то використовуйте диски, що дозволяють запускати сканування комп'ютера до входу в систему. Скачайте з сайту support.drweb.com/show_faq?qid=46453417&lng=ru архів файлів Dr.Web LiveCD і запишіть їх на DVD або CD-диск. Вставте даний диск в привід і виберіть завантаження з DVD-приводу після включення комп'ютера.
5
Проведіть повне сканування жорсткого диска, щоб видалити шкідливе програмне забезпечення. Як альтернативу можна використовувати інші диски відновлення.
При роботі в інтернеті ви можете «заразити» ваш персональний комп'ютер шкідливими програмами, які блокуватимуть повноцінне і безпечне функціонування ПК надалі.
Інструкція
1
Даний вірус, який створює червоний банер на робочому столі, має назву "Trojan.Winlock". Ця шкідлива програма вимагає відправити платне смс-повідомлення, щоб розблокувати операційну систему. Найголовніше правило - не посилайте смс, так як це не принесе бажаного результату.
2
Перевірте, які функції доступні в даний момент на вашому персональному комп'ютері. За допомогою «гарячих» клавіш Ctrl + Alt + Delete викличте Диспетчер завдань. Клацніть по випадному списку «Файл» і натисніть на кнопку «Нова задача (Виконати ...)». У діалоговому вікні введіть команду "cmd.exe". Відкриється командний рядок операційної системи. Впишіть наступний рядок:% systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe і натисніть клавішу "Enter". Дана операція дозволить запустити функцію «Відновлення системи». Вкажіть точку «відкату» і натисніть «Далі». Після завершення відновлення проскануйте всю систему антивірусною програмою.
3
Видалити червоний банер з робочого столу можна також за допомогою спеціалізованих, безкоштовних програмних забезпечень. Зайдіть на офіційний сайт компанії виробника антивірусного програмного забезпечення, наприклад, Доктор Веб (http://www.freedrweb.com/livecd) або Касперський (http://www.kaspersky.ru/virusscanner). Скачайте утиліту і запишіть її на чистий диск. Вставте його в привід зараженого комп'ютера і запустіть Windows. Розпочнеться автоматичне сканування системи і видалення вірусів. Перезавантажте комп'ютер. Червоний банер буде видалений.
4
Технічна підтримка антивірусних лабораторій, надає набір комбінацій, які дозволяють видалити червоний банер. Зайдіть на офіційний сайт Касперський (http://sms.kaspersky.ru/), Доктор Веб (http://www.drweb.com/unlocker/index), НОД32 (http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/). Скопіюйте комбінацію, яка вказана на банері та отримайте код для розблокування системи. Після цього перевірте систему антивірусом.