Як створити інтернет-банер.

Банер - це один з основних видів реклами в інтернеті, який необхідний для залучення уваги до вашого веб-сайту. Останні версії графічного редактора Photoshop дозволяють створювати статичні або анімовані зображення.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop або подібний йому графічний редактор. Виберіть пункт «Текст» на панелі інструментів, після чого визначте потрібний шрифт і його розмір, і, нарешті, надрукуйте бажаний текст, не забувши вибрати підходящий для нього фон. В процесі створення банера ви зможете додатково змінити його параметри, якщо знадобиться.
2
Потренируйтесь в створенні анімованих банерів. Вони привертають більше уваги, ніж статичні. Для створення ефекту анімації виберіть в меню «Вікно» і натисніть на розкрився меню «Анімація». Тепер ви можете змінити тривалість кожного кадру (наприклад, 1-2 секунди). Визначте, скільки кадрів матиме анімований баннер, оптимальною кількістю є 8-10. Натисніть на наступний кадр, щоб приступити до зміни його зовнішнього вигляду з особистого розсуду.
3
Натисніть правою кнопкою миші на баннер і відкрийте контекстне меню. Клацніть по клавіші «Деформувати текст» і налаштуйте структуру анімації тексту. Ви можете вказати будь-який з параметрів, наприклад, «Стиснення» або «Арка», і змінити інтенсивність нахилу в процентах.
4
Перейдіть до налаштування третього кадру і продовжите настройку анімації. Якщо ви вирішили створити банер з восьми кадрів, то потрібно буде налаштувати по-різному кожне зображення, щоб анімація ожила. Змінюйте товщину ліній, ступінь їх згину, розмір тексту - все це зробить анімацію більш цікавою і унікальною. Завершивши редагування, натисніть клавішу «Переглянути анімацію», щоб побачити кінцевий результат вашої праці. При виявленні будь-яких помилок і неточностей виправте їх.
5
Розпочніть завантаженні банера в інтернет і розміщенню його на потрібному сайті. Збережіть його у форматі GIF. Помістіть банер в потрібне положення на сторінці і подивіться, чи досить добре він виглядає на вашому ресурсі.