Як відкрити інтернет-компанію.

Відкриття компанії в інтернеті найчастіше виявляється нескладним і незатратним справою. У даному випадку важливо, щоб час і зусилля, витрачені на це, не пропали даром. Щоб побудувати бізнес в інтернеті, потрібно розробити власну стратегію і слідувати їй.
Вам знадобиться
  • - ідея для бізнесу;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - стартовий капітал;
  • - доменне ім'я;
  • - хостинг;
  • - співробітники.
Інструкція
1
Почніть з перспективною і прибутковою бізнес-ідеї. Багато хто з новачків помиляються, намагаючись зосередити всі зусилля на створенні сайту і його просуванні. Вони просто не розуміють суті підприємницької діяльності. Дізнайтеся, як продавати ті чи інші товари або послуги споживачам кращим чином. Зосередьтеся на тому, щоб придумати унікальні ідеї з продажу. Поставте перед собою основну мету бізнесу і докладно опишіть етапи її досягнення.
2
Проконсультуйтеся з людьми, які вже відкрили власні інтернет-компанії і мають позитивні результати. Обов'язково поговоріть з бухгалтерами та юристами щодо питань законності отримання прибутку. На мережеву індустрію поширюються всі існуючі в даний час державні закони. Вивчіть всі основні положення законодавства.
3
Купуйте і зареєструйте доменне ім'я. Воно стане візитною карткою вашого інтернет-проекту. Переконайтеся, що вибране назву сайту відповідає бізнес-ідеї. Виберіть таку назву, яке можна буде легко запам'ятати. Зверніть увагу на сайти інших подібних компаній.
4
Оберіть хостінговую компанію, яка користується авторитетом. Доменне ім'я абсолютно нічого не означає, якщо у вас ненадійний провайдер хостингу. Тому не варто економити на розміщенні сайту, так як це буде безпосередньо впливати на стабільність вашої діяльності.
5
Придумайте простий дизайн веб-сайту. Переконайтеся, що на сторінці легко можна знайти необхідну інформацію. Відвідувачі втратять до сайту інтерес, якщо будуть витрачати багато часу, намагаючись з'ясувати, де знаходиться той чи інший розділ.
6
Найміть необхідне число співробітників. Всі етапи роботи неможливо провести поодинці. Нехай фахівці привнесуть свій внесок у розвиток компанії. Знайдіть експертів у бізнесі і грамотних керівників, які зможуть успішно справлятися з усіма покладеними на них обов'язками.
7
Рекламуйте ваш бізнес. Клієнтський трафік буде мати вирішальне значення для онлайн-діяльності. Зареєструйтеся на сторінках усіх пошукових систем і запустіть контекстну рекламу. Роздайте всім друзям і родичам візитки з інформацією про сайті. Спробуйте пошукати можливості для реклами в газетах, на телебаченні та в інших засобах масової інформації.