Як почистити комп'ютер від непотрібних програм.

При покупці нового комп'ютера користувачі стикаються з проблемою великої кількості встановлених програм, що йдуть в комплекті, але зовсім непотрібних їм. Видалити невживані утиліти можна вручну або дозволити це зробити спеціальному програмному забезпеченню.
Вам знадобиться
  • Утиліта PC Decrapifier.
Інструкція
1
Після включення абсолютно нового комп'ютера в меню автозавантаження може перебувати велика кількість непотрібних програм, які, відповідно, знижують його продуктивність. Запустіть утиліту налаштування системи, щоб прибрати зайві елементи з автозавантаження. Для цього натисніть клавіші Win + R, у вікні, введіть команду msconfig і натисніть кнопку «ОК».
2
У який з'явився апплете перейдіть до вкладки «Автозавантаження» і зніміть позначки з рядків, в непотрібності яких ви впевнені. Натисніть кнопки «Застосувати» і «Перезавантажити зараз». Після завантаження системи ви побачите, що кількість програм в системній панелі значно зменшиться.
3
Тепер ці програми потрібно видалити, для цього скористайтеся надбудовою системи «Установка та видалення програм». Натисніть меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку вище озвученого елемента. Знайдіть непотрібні програми і натисніть кнопку «Змінити/Видалити».
4
Даний спосіб не є панацеєю, тому більшість утиліт залишає групи ключів в реєстрі про свою присутність на комп'ютері, особливо пробні версії продуктів. Для швидкого і коректного видалення не тільки програм, а й інформації про них рекомендується використовувати PC Decrapifier. Цей продукт можна скачати за наступним посиланням http://www.pcdecrapifier.com/download.
5
Запустіть програму, двічі клацнувши по файлу з розширенням exe (установка не потрібно). У вікні з'явиться повідомлення про можливість створити точку відновлення. Якщо не хочете це робити, натисніть кнопку Next.
6
Потім програма просканує систему на наявність програм, не ігноруючи навіть різного роду доповнення (включаючи сервіс паки). У списку утиліт ви побачите колонку, в якій містяться назви компаній розробників - це дозволяє швидко зорієнтуватися про необхідність ПЗ.
7
Оберіть програми, поставивши відмітки в лівій частині вікна і натисніть кнопку Next. На екрані по черзі будуть з'являтися деинсталлятори кожної з обраних програм, в яких необхідно натискати кнопки «ОК» або Yes. Завершіть роботу з PC Decrapifier і перезавантажте комп'ютер.