Як забезпечити грамотне ведення переговорів.

Переговори представляють собою комунікацію між сторонами (партнерами або співробітниками) для досягнення поставлених цілей, врегулювання спірних питань. При цьому кожна зі сторін має однакові можливості в контролі над ситуацією, а також в прийнятті рішень.
Інструкція
1
Не проводьте переговори з людьми, які недостатньо компетентні в обговоренні необхідного питання. Якщо у вас є на цей рахунок сумніви, то уточніть у представників їх імена, дати і інші дані, які зможуть підтвердити їх ступінь відповідальності.
2
Чи не фіксуйте нічого в письмовій формі без твердої впевненості. Адже як тільки щось буде оформлено письмово, це накладе деякі зобов'язання не тільки на вас, але також і на ваших клієнтів. Особливо це важливо, коли ви проводите переговори з професійними закупщиками, які будуть використовувати будь письмово зафіксовані факти як засобу тиску на вас.
3
Враховуйте можливість, що дозволяє поступитися в тому випадку, який інша сторона вважає очевидно вигідним. Приміром, якщо ви пропонуєте якийсь товар, то у вас буде хороша можливість, щоб задати певні питання і виявити вигоди, які бажає отримати покупець.
4
Підготуйте не менш 5 варіантів, які зможуть зацікавити інших учасників переговорів. В цьому випадку ви зможете дізнатися заздалегідь, ще до укладення угоди, що ж саме можливо додатково запропонувати.
5
Підготуйте декілька варіантів знижок, які ви зможете зробити (виключаючи ціну). Ні в якому разі не ведіть переговори про ціни. Проводите переговори з інших питань, таким як швидкість виконання замовлення, технічні характеристики.
6
Ставтеся до іншої сторони з повагою. Ведіть переговори лише з товарів чи послуг, не зачіпаючи особистих питань. Не допускайте, щоб ваші переговори перейшли на особистості.
7
Чи не закінчуйте процес переговорів, поки обидві сторони не усвідомлять те, що було отримано шляхом переговорів. Для цього, на самому початку проведення переговорів, чітко сформулюйте, чого ви бажаєте досягти за допомогою даного обговорення.
8
Не пропонуйте додаткових послуг, поки покупець не забезпечить вас додатковою інформацією та вас »не загнали в глухий кут" щодо ціни.