Як знайти господаря машини по її номеру.

Державний реєстраційний номер видається власнику автомобільного транспорту згідно з відповідним наказом МВС. При цьому вся інформація вноситься в спеціалізовану базу
Інструкція
1
Щоб отримати інформацію про власника автотранспортного засобу за його держномер, обов'язково зверніться до найближчого відділення ГИБДД. Напишіть заяву, в якій викладіть всі відомості: номер автомобіля, господаря якого ви хочете дізнатися, а також причини, які спонукали до цього. Прикладіть документи, що засвідчують вашу особу.
2
Дочекайтеся розгляду вашої заяви. У разі схвалення ви отримаєте всю інформацію про власника: дата і місце народження, прізвище, ім'я, по батькові, домашню адресу і телефон для зв'язку.
3
Крім того, ви можете звернутися до чергового співробітнику найближчого стаціонарного поста ДПС. Цю можливість варто використовувати, якщо ви перебуваєте далеко від населених пунктів. Кожен стаціонарний пост обладнаний комп'ютерною технікою, за допомогою якого можна отримати інформацію про будь автовласників і транспортному засобі. Обов'язково напишіть заяву. Черговий співробітник на підставі нього надасть відомості про власника по держномер. Крім того, при необхідності даний транспортний засіб буде затримано кошти оперативних служб, наприклад, з метою припинення нових дорожньо-транспортних пригод.
4
Якщо у вас є така можливість, зверніться до представників правопорядку. В екстреній ситуації вони зв'яжуться допомогою радіо зв'язку і отримають всю інформацію про власника автотранспорту.
5
Можна також звернутися із заявою в органи правопорядку, в якому викласти причини вашого звернення. Слідчий або дізнавач направлять запит в ГИБДД.
6
У тому випадку якщо ви хочете знайти господаря безхозною машини, що стоїть у дворі і що заважає жителям, зверніться із заявою до дільничного. Він розгляне вашу скаргу і встановить власника, а також вживе заходів щодо її фізичному розшуку.
7
Не користуйтесь незаконними способами, наприклад, безкоштовними або платними базами. Це може привести до порушення кримінальної справи відносно вас.