Як підготувати сибірську кішку до виставки.

Для деяких людей сибірська кішка є лише ласкавим домашнім улюбленцем. Інші ж заводять цих красивих граціозних тварин для створення успішної виставкової кар'єри. Щоб зайняти призове місце на виставці, господар повинен ретельно підготувати свого вихованця до цього важливого і відповідального заходу.
Інструкція
1
Починайте виставкову кар'єру сибірської кішки з 4-5 місячного віку тварини, щоб дати йому звикнути до подібних заходів. Грайлива і товариська кішка на виставках завжди має більше шансів на перемогу, ніж замкнута і полохлива.
2
Щоб взяти участь у виставці, власнику сибірської кішки необхідно подбати про обов'язкову своєчасної вакцинації свого улюбленця. Всі відмітки про щеплення повинні знаходитися у ветеринарному паспорті сибіряка.
3
Не раніше ніж за 3 дні до початку виставки зверніться до районної ветеринарну станцію для отримання спеціальної довідки про огляд вашого вихованця, яка спростовує наявність у сибірської кішки яких-небудь захворювань.
4
Подбайте про придбання комфортною для вас і вашого вихованця перенесення. Віддайте перевагу пластикової моделі. У тканинній сумці пухнастою сибірської кішці може бути жарко.
5
За тиждень до початку виставки ретельно вимийте свою сибірську кішку спеціальним шампунем, який додасть її вовни яскравість і об'єм. Вибирати підходяще засіб слід відповідно до забарвлення вихованця. Для миття білих сибірських кішок використовуйте шампунь з відбілюючим ефектом. Скористайтеся також текстурайзер, препаратом для поліпшення текстури вовни, та спеціальної сухої пудрою для кішок.
6
Не забудьте ретельно розчесати сибірську кішку спеціальної гребінцем з металевими обертовими зубчиками і почистити їй вушка за допомогою ватних паличок.
7
Не зайвим буде за тиждень до виставки попоить сибірську кішку спеціальними заспокійливими препаратами, природно, проконсультувавшись перед цим з ветеринаром. Це необхідно для того, щоб уникнути зайвого хвилювання вихованця в період проходження виставкових заходів.
8
Обов'язково погодуйте свою сибірську кішку, але не пізніше ніж за 2 години до виставки. Багато суддів люблять брати беруть участь у показі тварин в руки, як би зважуючи їх. Тварина має бути важким і м'язистим, особливо якщо це кіт.