Як вибрати гойдалку-конячку.

Певний етап у розвитку маленької дитини пов'язаний, як правило, із захопленням якимись іграшками. Чотиримісячного малюка, наприклад, найбільше цікавлять дзвінкі брязкальця, восьмимісячного - яскравий надувний м'ячик, а однорічного карапуза - конструктор. Півторарічний ж дитина буде в захваті від качалки-конячки, до вибору якої батьки повинні поставитися дуже серйозно. На щастя, сучасні магазини іграшок можуть похвалитися величезним асортиментом найрізноманітніших качалок-конячок.
Інструкція
1
Перш ніж вибрати ту чи іншу гойдалку-конячку для свого карапуза, запитайте у продавця, на який вік, вагу і зріст розрахована найбільш сподобалася вам іграшка. Всю цю інформацію можна дізнатися і з супровідних документів, що додаються до виробу.
2
Зверніть увагу на підставку для ніг. Вона повинна бути зручною, міцною і неслизькою. Віддайте перевагу гойдалці-конячці з плоскою підставкою. На ній малюк зможе краще зафіксувати стопу.
3
Намагайтеся не купувати гойдалку-конячку без спинки-обмежувача, така іграшка не безпечна. Зверніть увагу і на висоту спинки. Вона не повинна бути занадто низькою, інакше такий обмежувач не зможе захистити дитину від падіння.
4
Вибираючи конячку-гойдалку для дитини, придивіться і до її сидінню. Воно не повинно натирати внутрішню поверхню стегна малюка. Тому віддайте перевагу іграшці з м'яким сидінням із зносостійкого міцного матеріалу.
5
Ручки у качалки-конячки повинні розташовуватися так, щоб дитині було зручно за них триматися. Зверніть увагу і на матеріал, з якого вони виготовлені. Дуже жорсткі й шорсткі ручки можуть натирати ніжну шкіру малюка і привести в підсумку до утворення на його долоньках мозолів.
6
Переконайтеся в стійкості сподобалася вам моделі. Покачайте іграшку, подивіться, наскільки велика амплітуда її рухів. Віддайте перевагу гойдалці з меншими дугами. Самі рейки не повинні бути занадто короткими, інакше в процесі гойдання на конячці дитина може перевернутися назад або вперед.
7
Матеріал, з якого виготовлена качалка, може бути самим різним. Плюшеві конячки дуже приємні на дотик, але вони швидко зношуються. Уже через кілька місяців, як правило, з них починає вилазити наповнювач (синтепон або пінопласт), а іграшка, природно, повністю втрачає свою привабливість. Дерев'яні конячки в цьому плані найбільш надійні. А термін їх служби може вимірюватися роками.