Як роздрукувати документ книгою.

Іноді необхідно налаштувати друк на принтері так, щоб із сторіночок, що виїжджають з лотка принтера, можна було скласти деяку подобу книги або буклету. Для цього достатньо прописати певні вказівки у властивостях принтера. Як це зробити розберемося на прикладі самого звичайного струменевого багатофункціонального пристрою (МФУ) HP Deskjet F2400.
Інструкція
1
Припустимо, ви працюєте в текстовому редакторі, наприклад, в Word і текст, який ви підготували необхідно оформити у вигляді книжки. Для цього переходимо в меню «Файл» та натискаємо по пункту меню «Друк». Далі вибираємо наш принтер зі списку і тиснемо на «Властивості принтера».
2
Тепер у вікні властивостей переходимо на вкладку «Функції» і активуємо наступні установки: «Двосторонній друк - Вручну», «Макет буклету - Палітурка по лівому краю». Кількома «ОК», після чого вікно закриється, і вам залишиться натиснути кнопку «Друк».
3
У деяких принтерів у властивостях відсутня функція друку буклету. В цьому випадку вам буде потрібно спеціальне програмне забезпечення. Одна з кращих утиліт такого плану - програма «FinePrint». Це драйвер поєднує в собі безліч функцій, серед яких є і роздруківка брошур, і друк водяних знаків, а також функції економії чорнила, паперу і ще багато іншого. Програма підтримує всі моделі принтерів.