Як зробити софт-ресет.

Софт-ресет являє собою процедуру «м'якої» перезавантаження мобільного пристрою (телефону, кпк або комунікатора). Вона аналогічна перезавантаженні комп'ютера за допомогою відповідної опції головного меню. Система перезапускається, а вся інформація залишається в цілості, на відміну від хард-ресета.
Вам знадобиться
  • - комунікатор, мобільний телефон або КПК.
Інструкція
1
Виконайте «м'яку» перезавантаження комунікатора в тому випадку, якщо він «завис» і потрібно його оживити. Якщо пристрій не відповідає на натиснення клавіш, або стилуса на екран, виконайте софт-ресет. Для цього на лівій стороні комунікатора натисніть гострою частиною стилуса кнопку Reset. Ця кнопка знаходиться внизу ліворуч, вона червоного кольору. Крім стилуса натиснути її можна будь-яким іншим гострим предметом (скріпкою або олівцем).
2
Виконайте Soft Reset комунікатора. Для цього можна скористатися утилітою HD Tweak. Після її установки в меню програми з'являється ярлик, з його допомогою можна зробити «м'яку перезавантаження» вашого пристрою. Також можна зробити «м'яку перезавантаження» за допомогою тривалого натискання на кнопку вимкнення живлення. На екрані з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно підтвердити вимикання апарату. Потім увімкніть його тією ж кнопкою.
3
Зробіть Soft Reset на телефоні Nokia. Для цього введіть комбінацію клавіш * # 7780 # або перейдіть в «Меню», потім виберіть «Параметри» - виберіть пункт «Керування телефоном» і опцію «Вихідні параметри». Після цього на екрані з'явиться запит вашого пароля блокування, значення пароля за замовчуванням - 12345. Врахуйте, що дана команда може призвести до видалення контактів і повідомлень, тому перед її виконанням виконайте резервне копіювання інформації на карту пам'яті.
4
Завантажте програму для Soft Reset телефонів LG - HD2 SoftReset, завантажити його можна за посиланням http://www.mobyware.ru/download.php?program_id=12650&device_id=995. Скопіюйте файл в телефон і встановіть його. Ярлик програми з'явиться в меню «Програми». Для того щоб зробити Soft Reset мобільного телефону, просто запустіть програму з його меню. Також дане додаток підходить для телефонів марки Htc.