Як заправити картридж принтера hp. Як поміняти картридж в принтері hp.

Якщо ви є власником струминного принтера, для вас не секрет, що ресурс картриджа, м'яко кажучи, зовсім крихітний. Що таке 200-250 сторінок формату «А-4», не кажучи вже про фотодруку, коли картриджа вистачає в кращому випадку на 50-60 стандартних фотокарток? Між тим, ціни на нові картриджі просто захмарні. Якщо чорнило у вашому принтері закінчилися, не поспішайте в магазин за черговим друкуючим елементом.
Вам знадобиться
  • Порожній картридж, сумісні чорнило, шприц об'ємом 5-10 мілілітрів, гумові рукавички, серветки.
Інструкція
1
Розташуйте картридж соплами вниз. Акуратно відклейте захисну наклейку. Під наклейкою ви виявите п'ять отворів. Важливе значення має тільки те отвір, яке розташоване посередині.
2
Наберіть в шприц сумісні зі своїм друкуючим елементом чорнило. Якщо картридж повністю спустошений, вам буде потрібно 5 мілілітрів пігменту. Обережно починайте вводити голку в середнє отвір, строго вертикально. По ходу введення ви будете почувати невеликий опір, це абсолютно нормально. Після того, як голка вперлася, ні в якому разі не продовжуйте проштовхувати її з силою, інакше ви ризикуєте пошкодити фільтруючий елемент, який розташований на дні картриджа. Тепер трохи підніміть голку вгору.
3
Починайте потихеньку вводити чорнило. Чим повільніше ви будете це робити, тим краще. Далі обережно витягніть голку з друкувального елемента і приклейте на місце стару наклейку.
4
Картридж поставте на вологу серветку на 10 хвилин, після чого обережно протріть м'якою тканиною друкувальну поверхню. Картридж заправлений! Перед початком друку виконайте процедури очищення і юстирування картриджа стандартним програмним забезпеченням вашого принтера.
Зверніть увагу
Щоб не вимазатися чорнилом всю процедуру заправки виробляєте в гумових медичних рукавичках. Робоче місце застелите старими газетами. Якщо ви перелили в картридж зайві чорнило, обережно відкачайте їх за допомогою шприца.
Корисна порада
Якщо картридж засох, помістіть друкувальну поверхню в теплу воду на глибину 5-7 міліметрів і залиште відмокати на протязі 2-3 годин .. Намагайтеся заправляти порожній картридж негайно!
Заправка картриджа принтера в домашніх дозволяє значно скоротити витрати на друк. Однак при цьому потрібна деяка вправність, інакше можна пошкодити картридж або зіпсувати принтер. Для заправки можна скористатися спеціальними заправними станціями або наборами.
Вам знадобиться
  • - заправляється картридж;
  • - чорнило;
  • - шприц з голкою;
Інструкція
1
Заправка картриджів принтерів різних фірм значно відрізняється. Картриджі фірми Epson представляють собою звичайний резервуар з чорнилом. Сама друкуюча головка і механізм встановлені в самому принтері. Це значно полегшує процес заправки, одночасно підвищуючи вірогідність поломки, оскільки використання неякісних чорнила насамперед позначиться на друкуючому блоці.
2
Вийміть картридж із принтера і відразу ж заклейте шматочком скотчу отвір, що випускає чорнило. Далі вставте наповнений шприц з голкою в отвір на верхній стороні і повільно заливайте фарбу. Заклейте заправний отвір. Зніміть скотч і вставте картридж назад у принтер.
3
Картриджі HP мають складнішу конструкцію, в якій друкуюча головка відразу суміщена з резервуаром, що захищає принтер від неякісних чорнила. У випадку з невдалою заправкою картридж просто викидається і замінюється на новий.Достаньте картридж з принтера і введіть заповнений шприц з голкою в верхній отвір. Повільно видавіть чорнило і трохи почекайте, поки чорнило розійдуться по всій поверхні губки. Для кольорових картриджів HP DeskJet попередньо необхідно зняти верхню кришку. Під нею розташовані 3 резервуара, призначені для фарби різних кольорів. Заклейте перші два отвори, і залийте чорнило спочатку одного кольору. Потім, заклеївши інші два входи, закачайте чорнило в інший резервуар. Таким же чином заповніть картридж через третій отвір.
4
В картриджах Canon чорнило тримаються всередині окремого резервуара за допомогою губки. Вони заправляються через бічний отвір, яке також служить і вентиляцією, тому заклеювати його немає необхідності. Також можна здійснювати заправку через спеціальну мембрану на дні картриджа. Досить потроху капати на неї чорнило і картридж поступово заповниться.
Зверніть увагу
Використання саморобних і неякісних чорнила може стати причиною поломки не тільки картриджа, а й усього принтера. Тому купуйте тільки спеціальну фарбу в спеціалізованих салонах.
Корисна порада
Використання заправних станцій виправдано лише в тому випадку, якщо ви здійснюєте дуже часту заправку картриджів.