Як збільшити потужність підсилювача. збільшення потужності підсилювачів.

Абсолютно будь-який підсилювач характеризується максимальною потужністю виходу сигналу. Це довготривала потужність, яка виділяється на максимальному навантаженні підсилювача. Але іноді ситуація вимагає, щоб навантаження було вище, а «начинка» підсилювача не може цього забезпечити. Тоді доводиться збільшувати потужність підсилювача.
Інструкція
1
живити за допомогою окремого стабілізованого блоку живлення з відповідною потужністю тільки конкретно підсилювачі потужності, які знаходяться в корпусі. Харчування попереднього підсилювача залиште від штатного харчування. Напруга блоку стабілізації дорівнюватиме напрузі живлення без навантаження. Це зобов'язане буде збільшити потужність приблизно в два рази при тому ж опорі навантаження. Однак є небезпека, що не витримають вихідні транзистори.
2
Якщо перший варіант вас не влаштовує, живити підсилювач від окремого блоку живлення з підвищеною напругою живлення по відношенню до штатного. Знайдіть в інтернеті схеми підсилювача Шушуріна. Подекуди модернізувавши деталі, переробіть все під його схему. Відповідно до цієї схеми, на виході повинно вийти 100 Вт
3
Якщо і це не для вас, скористайтеся схемою паралельного з'єднання виходів. Це буде найправильніше рішення, але воно призведе до кардинальної слюсарної переплануванні підсилювача і зажадає від вас певних навичок в радіоелектроніці.
4
У кожному разі, зробіть окремий блок живлення. У стандартний корпус трансформатор на 250 Вт, а тим більше на 400 Вт, запхати важко. Зробіть перемикач із зовнішнього на внутрішнє харчування. Спробуйте поставити тороидальний трансформатор; тільки це, звичайно, вже буде коштувати дорожче. Також обов'язково покращуйте охолодження радіаторів - встановіть вентилятори від комп'ютерів поруч з транзисторами. Не приєднуйте колонки менше 8 Ом.
5
Подумайте, як бути з захистом. Загрубляти або викидайте тільки частково! Обов'язково ставте функцію відключення при появі постійної напруги. На приміщення, наприклад, в 20 кв.м двохканальних 25 Вт буде цілком достатньо, тим більше якщо врахувати, що акустика з нормальним потужним басом.