Як закачати ігри в плеєр.

Деякі сучасні моделі портативних плеєрів підтримують не тільки основні функції відтворення музики і відеозаписів, але також і завантаження нових ігор і додатків.
Вам знадобиться
  • - плеєр;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому портативному плеєрі підтримується функція установки ігор. Зверніть увагу, що більшість з них підтримує тільки лише java-додатки, які були встановлені в них спочатку.
2
Якщо ваш портативний плеєр передбачає функцію встановлення додаткових ігор, встановіть програмне забезпечення, що постачається разом з ним в комплекті або викачане з офіційного сайту розробника.
3
Виконайте завантаження ігор, знайдених вами в інтернеті за допомогою пошукової системи. Зверніть увагу, що вони повинні відповідати моделі і версії прошивки вашого портативного пристрою, також вони повинні відповідати дозволу екрану.
4
За допомогою меню, що відповідає за інсталяцію ігор, виконайте установку викачаних вами додатків. Зверніть увагу, що багато з таких програм можуть здійснювати пошук, завантаження і покупку ігор через інтернет відповідно підключеної до комп'ютера моделі плеєра.
5
Якщо ви хочете встановити гру в портативний плеєр iPod, який підтримує дану функцію, скачайте програмне забезпечення iTunes з офіційного сайту розробника. Встановіть його на ваш комп'ютер і підключіть плеєр за допомогою спеціального кабелю, що поставляється в комплекті.
6
Запустіть встановлену програму, створіть акаунт, слідуючи вказівкам меню системи, і перейдіть в меню AppStore-Games. Перегляньте список доступних ігор. Для скачування більшості з них вам може знадобитися оплата банківською картою або іншими платіжними інструментами, деякі також доступні безкоштовно.
7
Завантаживши інсталяційний файл гри для вашого плеєра iPod, виконайте його інсталяцію за допомогою тієї ж програми iTunes. Перевірте коректність роботи програми по завершенні процесу інсталяції.
Корисна порада
Перевіряйте допустимі дозволу ігор для вашого пристрою.