Як знайти стільниковий зв'язок.

Зазвичай сигнал стільникового зв'язку визначається автоматично за умови знаходження в зоні обслуговування її оператором і наявності сім-карти в справно працюючому телефоні, однак іноді трапляються збої.
Вам знадобиться
  • - ваш мобільний телефон;
  • - робоча сім-карта.
Інструкція
1
Зайдіть в головне меню вашого телефону і відкрийте пункт, який відповідає за налаштування оператора. Виберіть «Пошук мережі» і вкажіть автоматичний пошук. Через деякий час мережа виявиться і визначитися сама. Якщо цього не відбудеться, вкажіть ручний режим і в наданому списку доступних мереж, виберіть ту, оператор якої вас обслуговує.
2
Зверніть увагу - на цей момент у вас в телефоні повинна бути вставлена сім-карта і заряду акумулятора повинно бути достатньо для пошуку. Також рівень сигналу антени вашого телефону може залежати від поточного режиму, якщо включено енергозбереження. Поміняйте настройки у відповідному меню і знову виконайте пошук, відеодзвінки не виявиться автоматично.
3
Якщо вашим телефоном не виконується пошук мережі, і він працює в автономному режимі, перевірте наявність сім-карти у відповідному відсіку апарату під батареєю і увімкніть його знову. Зверніть особливу увагу піктограм з покажчиками про те, яким боком правильно встановлювати сім-карту. Також вона повинна бути активна на момент виконання пошуку вами сигналу мережі.
4
Перевірте працездатність антени вашого телефону за допомогою іншої сім-карти, бажано, альтернативного оператора. Переконайтеся також у тому, що у вашому телефоні відключений автономний режим, оскільки часто при його активації згодом він включається автоматично.
5
Якщо з яких-небудь причин ви не можете знайти стільниковий зв'язок, зв'яжіться зі службою технічної підтримки вашого оператора для встановлення причини несправності. Зверніть увагу, що в деяких випадках можуть знадобитися ваші паспортні дані. Якщо проблеми з пошуком сигналу пов'язані з поломкою телефону, придбайте новий або зверніться до послуг сервісних центрів для ремонту.
Корисна порада
Слідкуйте за рівнем заряду акумулятора, перебуваючи далеко від міста, щоб надалі не виникло проблем зі зв'язком.