Як розблокувати домашній телефон. Як прибрати блокування на домашньому телефоні.

Нерідко трапляється так, що трубки стаціонарних телефонів блокуються з яких-небудь причин, наприклад, при непевному поводженні з меню телефону або при виникненні несправності.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - інструкція.
Інструкція
1
Скористайтеся найпростішим способом розблокування телефону. Для цього або дочекайтеся повної розрядки його акумуляторів, або просто зніміть їх з пристрою. Вимкніть базу від джерела живлення і зачекайте кілька днів, можливо, тиждень. Після цього здійсниться скидання налаштувань на заводські; відповідно, блокування зніметься. Це пов'язано з нестачею харчування для зберігання в системній пам'яті телефону інформації про його стан.
2
Перегляньте інструкцію з його розблокування. Вона може бути різною для індивідуальних моделей і виробників. Дістати її ви можете з офіційного сайту розробника. Прочитайте умови, за яких виникає блокування телефону - якщо цей випадок описується в інструкції, дотримуйтесь її вказівкам для розблокування.
3
Якщо ж нічого з перерахованого в ній не допомагає, віднесіть пристрій в спеціальний сервісний центр. Також незайвим буде звернутися до продавців в магазині, в якому ви купували товар. Цілком можливо, що у них є необхідна інформація з розблокування.
4
Якщо ви маєте певні навички, виконайте розпаювання перемички на мікросхемі домашнього телефону, що знаходиться поруч з контактами підключення акумулятора. Увімкніть і вимкніть її в такому стані в мережу і після цього поверніть на місце. Перевірте, знялася Чи блокування.
5
Зверніть увагу, що це доступно лише для небагатьох моделей телефонів. І якщо ви раніше не мали справи з подібною технікою, віднесіть телефон в ремонт. При покупці телефонів виробника Panasonic заздалегідь з'ясуйте у продавців дії з розблокування. Більшість сучасних моделей часто блокується користувачами з необережності. Пошукайте також інформацію по ремонту на офіційному сайті виробника.
Корисна порада
Дізнавайтеся заздалегідь інформацію по розблокуванню у продавців.
Блокування стільникового телефону використовується для того, щоб захистити особисті дані власника на випадок крадіжки або втрати мобільного. Також ви можете зіткнутися з блокуванням телефону під оператора, що не дозволить вам використовувати його в будь-якій мережі, крім початкової. У кожному випадку існує певна послідовність дій, яка повинна бути зроблена.
Інструкція
1
Блокування сім-карти відбувається внаслідок тричі поспіль неправильно пін-коду. Існує можливість зняття пін-коду. Для цього потрібно ввести пак-код, розташований на упаковці від сім-карти. Після того, як ви його введете, вам буде запропоновано набрати новий пін-код. У разі якщо дана спроба зазнала невдачі, зверніться до представництва вашого стільникового оператора. Запитайте заміну сім-карти. Для цього будуть потрібні паспортні дані та фізична присутність власника номера телефону.
2
Блокування телефону під оператора використовується для запобігання використання апарату в мережі, відмінній від початкової. У цьому випадку при включенні телефону з чужої сім-картою з'являється запит на код розблокування. Ви можете отримати цей код, звернувшись до представництва оператора. Обгрунтуйте свій запит тим, що ви хочете використовувати телефон під час подорожі, але не хочете переплачувати за роумінг. Надайте серійний номер телефону, а також дані власника для верифікації. Використовуйте отриманий код для зняття захисту.
3
У разі ж, якщо ваш телефон заблокований захисним кодами, а ви його не пам'ятаєте, зверніться до представництва виробника вашого апарату. Вам буде потрібно код обнулення прошивки або код скидання налаштувань. Надайте серійний номер телефону і введіть коди. Майте на увазі, що використання коду обнулення прошивки призведе телефон до заводського стану, тобто зітре всі наявні особисті файли. Використання ж коду скидання налаштувань дозволить вам зберегти особисту інформацію, збережену на мобільному, але поверне всі налаштування до заводських.
4
У разі якщо попередній крок зазнав невдачі, перепрошити телефон. Використовуйте такі сайти, як allnokia.com або samsung-fun.ru щоб знайти програми та інструкції для синхронізації, а також подальшого оновлення прошивки стільникового.