Як зняти панель nokia 5310.

Для більшості моделей стільникових телефонів передбачена конструкція, що дозволяє знімати його верхню панель. Це дуже зручно в тих випадках, коли потрібно її заміна або чищення телефону.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - негострий ніж.
Інструкція
1
Вимкніть телефон, дочекайтеся завершення його роботи. Подденьте задню кришку, яка закриває батарейний відсік телефону - в даній моделі вона тримається досить слабо, тому не прикладайте особливих зусиль. Вийміть акумулятор, відсуньте спеціальний фіксатор, що утримує положення сім-карти. Будьте з ним також обережні, оскільки він легко ламається.
2
Подденьте за допомогою неострого ножа або плоскою викрутки кришку апарату в місці знаходження камери телефону. Відкрутіть шурупи, що знаходяться під раніше знаходився в батарейному відсіку акумулятором, потім, знімаючи панель телефону, притримайте його екран і клавіатуру таким чином, щоб їх не пошкодити.
3
Будьте гранично обережні, щоб не пошкодити шлейфи підключення. Витягуючи кнопки клавіатури з передньої частини знімною панелі намагайтеся сильно на неї не натискати, оскільки конструкція досить тендітна і вона може просто поламатися.
4
Збірку телефону здійснюйте у зворотній послідовності. Найкраще використовуйте для шурупів підходящу маленьку хрестову викрутку, щоб не пошкодити кріпильні елементи. Поверхня, на якій ви будете знімати корпус з телефону nokia 5310, повинна бути рівною. Найкраще застелите її перед початком розбирання світлою тканиною, щоб не втратити гвинти.
5
Коли ви будете надягати панель назад на телефон, переконайтеся в тому, щоб частини панелі скріпилися до клацання. Також переконайтеся в тому, що всі гвинти прикручені досить міцно. В іншому випадку при падінні вашого мобільного пристрою деякі деталі можуть бути безповоротно пошкоджені. Порушивши цілісність корпусу (на кріпильних елементах залишаться сліди використання викрутки), ви позбавляєте себе гарантійних зобов'язань продавця і виробника.
Корисна порада
Чи не знімайте верхню панель телефону до закінчення гарантійного терміну.