Як відключити пошук.

В останній версії свого головного продукту - Windows 7 компанія Microsoft розробила нові технології пошуку файлів і папок на жорстких дисках. Для швидкого пошуку в цьому середовищі використовується постійна індексація файлу. Результат виявився «на обличчя». Пошук дійсно став виконувати запити і знаходити ключові запити набагато швидше, ніж в колишніх версіях операційних систем Windows. Але постійна індексація файлів призводить до «підвисання» процесів на слабких комп'ютерних рішеннях. Тому відключення служби пошуку в операційній системі може збільшити швидкість роботи всього комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Зміна налаштувань компонентів Windows.
Інструкція
1
Якщо вас не влаштовує стандартне рішення пошукової системи операційної системи, то можна відмовитися від нього, встановивши стороннє програмне забезпечення. Приміром, в програмі Total Commander пошук досить спритно знаходить потрібні файли і папки.
2
Для того щоб відключити вбудовану службу Windows Search, необхідно натиснути меню «Пуск» - вибрати «Панель управління» (Control Panel).
3
У вікні, виберіть пункт «Великі значки», далі натисніть «Програми та засоби» (Programs and Features).
4
У лівій панелі цього вікна натисніть «Включення або виключення компонентів» (Turn Windows features on or off).
5
У списку, знайдіть елемент Windows Search і зніміть позначку (галочку).
6
З'явиться діалогове вікно, в якому необхідно натиснути «Так» (Yes).
7
Перед вами знову з'явиться вікно «Компоненти Windows». Натисніть «ОК».
8
У новому вікні ви можете спостерігати за процесом відключення Windows Search. Рухома стрічка буде відображати хід відключення.
9
Щойно смужка наповниться кольором, з'явиться вікно, яке повідомить вам про необхідність перезавантаження, інакше зміни не набудуть чинності.
10
Після завантаження операційної системи натисніть меню «Пуск» і упевніться, що служба Windows Search стала неактивною.
11
Якщо ви запустите будь-яке вікно провідника, то можете помітити, що пошук також зник.