Як намалювати коло з крапкою, не відриваючи ручку.

Намалювати коло з крапкою, не відриваючи ручку - на перший погляд, завдання не з легких. При цьому відсутність точності формулювання дає право на існування кількох рішень цієї головоломки.
Інструкція
1
Один з цих варіантів - розташування точки прямо на лінії окружності. Візьміть чистий аркуш паперу і ручку. Намалюйте крапку. Саме від цієї точки починайте малювати коло. Закінчуйте малювати окружність саме в цьому місці. Вийде так, що точка буде розташована безпосередньо на лінії кола. Так чисто формально можна вирішити дану задачу.
2
Щоб намалювати коло з крапкою, покажіть практично закрашеної фігуру. Намалюйте коло на чистому листку паперу, не відриваючи ручки від поверхні, відразу після чого почніть зафарбовувати всю внутрішню область круга. Поставте жирну крапку в будь-якому місці, не відриваючи ручки. Після цього продовжуйте (також без відриву стрижня від поверхні паперу) зафарбовувати коло. Точка буде розташовуватися всередині закрашеного кола. Це ще один варіант вирішення завдання.
3
Оскільки в цій логічній завданню відсутня уточнення щодо використання другої ручки, а також з приводу того, яка саме кількість письмового приладдя можна використовувати в процесі малювання, намалюйте точку всередині кола однією ручкою, не відривайте її від поверхні паперу. Ще однією ручкою намалюйте коло, також не відриваючи її від поверхні паперу.
4
Є і ще один спосіб вирішення даного питання. Оскільки додаткові умови відсутні, то можна намалювати окружність, з'єднану лінією з точкою, розташованої усередині. Для цього спершу намалюйте коло, після чого, не відриваючи ручки від поверхні паперу, намалюйте лінію у напрямку до центру кола. Чи не виводячи лінію за межі кола, а також не відриваючи ручку від поверхні паперу, поставте крапку на кінці даної лінії. Можна також намалювати крапку і поза колом (в умові не вказано, чи повинна розташовуватися точка всередині або ж за межами кола). Для цього використовуйте такий же алгоритм дій, але лінію направляйте назовні, а не всередину кола.
5
Щоб вирішити дану задачу нестандартним способом, намалюйте коло, після чого загніть кут паперу там, де розташована ручка. Не відривайте її при цьому від поверхні листка. Виконайте це так, щоб стрижень ручки торкнувся паперу зі зворотного боку в центрі намальованої окружності. Після цього проткніть папір в цьому місці. Так задача буде вирішена.