Як потрібно вибирати аксесуари для ванної кімнати.

Ванна кімната - приміщення багатофункціональне і особливе. І, мабуть, єдине, де всі інтер'єрні елементи до останнього гачка несуть функціональне навантаження. Тому вибирати аксесуари для ванної кімнати потрібно дуже продумано.
Інструкція
1
Ознайомтеся попередньо з асортиментом аксесуарів для ванної. Сьогодні вони дуже різноманітні, і про існування багатьох ви навіть можете не підозрювати. Виробники пропонують велику різноманітність комбінованих, багатофункціональних і трансформованих елементів.
2
Виберіть певний стиль, в якому будуть виконані всі аксесуари. Можливо, це буде модерн або хай-тек. У кожному разі, він повинен відповідати загальному дизайну ванни. А найкраще, здобувайте аксесуари одночасно з меблями і обробкою, бажано однієї колекції. Переважні комплекти, ніж самостійний підбір аксесуарів. Такий підхід забезпечує продуману комплектацію, єдину стилістику, максимальну функціональність і економію, як фінансів, так і часу.
3
Продумайте, що дійсно необхідно саме вам і складіть список. Адже потім, зайшовши в магазин, ви можете не втриматися і накупити багато дуже гарних, але абсолютно не потрібних аксесуарів. А предмети першої необхідності забути. Так, якщо у вас велика сім'я, краще взяти держатель для рушників - поворотний віяло. Для дітей - додаткову поличку і т.д. Не зайвим буде «зняти мірки», інакше є ризик, що сподобався аксесуар не увійде в відведену під нього зону.
4
Підбирайте аксесуари між собою і в прив'язці до обробки в єдиній і гармонійної гамі, як колірної, так і текстурной і стильової. Матеріал елементів, по можливості, також повинен бути ідентичним. Приміром, не варто на додаток до матовому змішувача встановлювати блискучий полотенцесушитель і золотисті тримачі. До пластиковому дозатору в морській тематиці не підійде значна мильниця зі штучного каменю і невагомий скляний стаканчик в підставці з ажурною кування під щітки. Плетені корзини під білизну теж поєднуються з лаконічними металевими аксесуарами.
5
Вибирайте яскраві, характерні аксесуари, в тому числі за кольором, малюнку, формі, якщо основна обробка ванної спокійна і однотонна, вони стануть акцентними елементами, Перетворюється кілька знеособлене і нудне приміщення. І, навпаки, при складній обробці (мозаїка, насичені тони і рельєфні фактури, об'ємні або виражений малюнок) аксесуари повинні бути спокійними, нейтральними по тону і ненав'язливими за формою.
6
Витрачайте гроші з розумом - якість, експлуатаційний комфорт, матеріали з відповідними характеристиками (вологостійкість, гігієнічність, легкість в догляді) і безпека повинні дотримуватися і превалювати при виборі аксесуарів для ванної. Не варто старанно економити, приміром, на килимках і шторках. Перші повинні неодмінно з антиковзаючим гумовим або ж рифленим підставою, швидко сохнути. А дешеві поліетиленові шторки, як правило, швидко приходять в непридатність.
Корисна порада
При покупці обов'язково потрібно переконатися в цілісності вироби - ніяких тріщин або відколів, ненадійного кріплення, неоднорідного тонування і інших дефектів бути не повинно.