Як залити картинки.

Якщо ви жодного 1:00 проводите в мережі інтернет та любите обмінятися думками на якомусь форумі, то питання про правильну заливці картинок для вас є актуальним. У зв'язку з поширеністю тематичних форумів і різних соціальних мереж це питання, останнім часом, піднімається все частіше. Якщо у соціальних мереж вже з'явилися свої форми завантаження картинок безпосередньо на сайт, то у форумів такої функції ще немає в наявності.
Вам знадобиться
  • Безкоштовний хостинг зображень.
Інструкція
1
Безкоштовні хостинги дозволяють завантажувати велику кількість фотографій. Обсяг і вага цих фото також не мають обмеження. Розглянемо 2 поширених сервісу завантаження фотографій: fastpic і radikal.Для того щоб завантажити фотографію на хостинг fastpic необхідно перейти на сторінку цього сервісу - fastpic.ru. Натисніть кнопку «Огляд». У вікні, знайдіть потрібний вам файл. Натисніть «Відкрити».
2
Якщо ви бажаєте завантажити декілька картинок, то додати картинки можна натиснувши на «Додати поле». Виберіть додаткові картинку і натисніть "Відкрити".
3
Для завантаження зображень на хостинг натисніть кнопку «Завантажити».
4
Після завантаження виберіть необхідне посилання і скопіюйте її (Ctrl + C або Ctrl + Ins). Якщо ви завантажили одну картинку, то вікно з варіантами посилань буде виглядати наступним чином:
5
Якщо при завантаженні ви вказали декілька картинок, то результат буде таким:
6
Для того щоб завантажити фотографію на хостинг radikal необхідно перейти на сторінку цього сервісу radikal.ru. Натисніть кнопку «Огляд». У вікні, знайдіть потрібний вам файл. Натисніть «Відкрити».
7
Для того щоб завантажити картинку в оригінальному розмірі, зніміть виділення пункту «Зменшити до». Цей хостинг автоматично виставляє зменшення зображення при завантаженні.
8
Для завантаження зображень на хостинг натисніть кнопку «Завантажити».
9
Після завантаження виберіть необхідне посилання і скопіюйте її (Ctrl + C або Ctrl + Ins).