Як створити веб-мані.

Платіжна система WebMoney дозволить вам зробити реальні гроші віртуальними і проводити оплату товарів і послуг в інтернеті. І навпаки, якщо ви працюєте в інтернеті, за допомогою WebМoney ви зможете зробити віртуальні гроші реальними. Створити гаманець на WebМoney досить просто, хоча це і займе деякий час.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт webmoney.ru. Перш ніж пройти реєстрацію, скачайте спеціальну програму для установки гаманця WebМoney Keeper Classic. Запустіть файл. Прочитайте угоду з умовами по використанню гаманця. Поставте галочку, якщо згодні з цими умовами. Визначте директорію на своєму комп'ютері, куди буде збережений файл. Встановіть його. Після установки вам буде запропоновано програму WebMoney Advisor. Вона показує, чи безпечний сайт, на який ви заходите, з точки зору WebМoney. Гаманець встановлений.
2
Запустіть гаманець WebМoney. Виберіть «Зареєструватися в WebМoney». Те ж саме можна зробити, зайшовши на сайт. Заповніть форму реєстрації. Бажано залишити реальні відомості про себе. Так простіше буде відновити гаманець, якщо його заблокують. Особливо важливий номер телефону. У разі блокування гаманця на нього прийде SMS з кодом розблокування. Уважно перевірте введені дані. Потім на вказаний вами номер телефону прийде SMS з кодом. Введіть його на сайті. На вашу поштову скриньку відправлять лист з реєстраційним кодом.
3
Пройдіть по посиланню, зазначеної в листі, або введіть код. На сторінці, що з'явилася знову пройдіть за посиланням «натиснути тут для запуску WebМoney Keeper Classic в режимі завершення реєстрації». Придумайте пароль для входу в гаманець. Комбінуйте малі літери з великими. Використовуйте цифри і знаки. Словом, створіть максимально надійний пароль. Перейдіть далі.
4
У новому вікні від вас вимагається у випадковому порядку натискати на клавіші. Таким чином запускається генерація ключів. Після завершення процесу ви отримаєте ідентифікатор (або WMID). Це ваш логін для входу в гаманець. Обов'язково запишіть його і зберігайте в досить надійному місці. Не забудьте вказати і зберегти код доступу до ключів. Він знадобиться у разі переустановлення гаманця. Тепер ви отримаєте на поштову скриньку ще один лист з кодом активації. Введіть код. Гаманець активований.
5
На головній сторінці натисніть на кнопку «Гаманці». Правою кнопкою миші виберіть «Створити». Ви можете створити гаманці в рублях, доларах, гривнях, білоруських рублях і деяких інших валютах. Виберіть потрібне вам. Створеному гаманцю буде присвоєно номер. Саме його ви повинні будете повідомити, якщо хтось захоче перерахувати вам гроші.
6
чоби поповнити гаманець, потрібно отримати формальний атестат. Натисніть на посилання «Атестат псевдоніма». Заповніть форму. Вам присвоять формальний атестат. Тепер ви зможете поповнити гаманець.