Як доглядати за морською черепахою.

Красноухая водна черепаха (у простолюдді - морська черепаха, хоча в море вона не живе, а тільки в прісній воді) - досить поширений домашній вихованець. За цією рептилією повинен бути спеціальний догляд.
Вам знадобиться
  • акватераріум, острівець для черепахи, лампа розжарювання, фільтр для води, відстояна вода, корм, черепаха.
Інструкція
1
Купіть для вашого вихованця спеціальний акватераріум. Для однієї красноухой водної черепахи вистачить 100-150 мілілітрів обсягу. Оснастите його острівцем, який також можна купити в зоомагазинах. Поверхня його повинна допомагати черепасі вибиратися з води на острівець, чіпляючись за його частини кігтиками. Ні в якому разі не обмежуйтеся пластмасовим піддоном. Для черепахи він слизький і незручний.
2
Дно акватераріума викладіть галькою, додайте водоростей. Воду для вихованця використовуйте з-під крана, але при цьому вона повинна відстоятися не менше доби в окремій ємності. Водна червоновуха черепаха дуже багато часу проводить у воді. Також можете додати равликів або маленьких рибок. Однак є небезпека того, що з рибками ви можете розпрощатися, якщо ваша черепаха буде голодна.
3
Воду у черепахи міняйте раз на місяць. Встановіть для чистоти в акватераріум фільтр для води. Стінки акватераріума очищайте спеціальними пристосуваннями. Також підтримуйте в її «домі» постійну температуру (25-28 градусів вище нуля) за допомогою простої лампи розжарювання, яку можна зміцнити над острівцем прищіпкою.
4
Запитайте у продавця в зоомагазині з приводу раціону черепахи і, якщо потрібно, придбайте там же спеціальну літературу. Не годуйте тварину одним і тим же кормом, від цього воно може захворіти. Давайте їй як рослинну, так і тваринну їжу. Жива риба, земляні черв'яки, равлики, мотиль, м'ясо креветок, сира печінка, салат, морква, конюшина, овочі, фрукти, ряска та інше. Виробляти годування найкраще на острівці, два-три рази на тиждень (залежить від виду та віку).
5
Не думайте, що рептилії бездушні. Вони, як і кішки, і собаки, і інші тварини, почувають ласку і турботу. Проявляйте увагу до свого вихованця. Пам'ятайте - ви у відповіді за тих, кого приручили.