Як вибрати осінні жіночі чоботи.

Напередодні осіннього сезону особливу увагу варто приділити вибору взуття. Прогулянки по калюжах упереміш з першим снігом не повинні лякати вас, якщо на ногах теплі, красиві і зручні чоботи. Зробити правильний вибір не так вже просто, адже краса не означає якості.
Інструкція
1
Першим ділом зверніть особливу увагу на матеріал. Пам'ятайте: чоботи з натуральної шкіри прослужать вам набагато довше. Таке взуття здатна тримати тепло і при цьому нога у вас абсолютно спітніє. Якщо вашому погляду сподобалися чоботи із замші, не забувайте про те, що вони, як правило, не витримують сирої погоди, промокаючи і приносячи вашим ніжкам дискомфорт. Таке взуття в осінній період підійде, наприклад, дівчатам, які більшу частину часу під час поїздок проводять в автомобілі. Такі чобітки вимагають бережливого ставлення та ретельного догляду.
2
Уважно вивчіть підошву чобіт. Вона не повинна відставати від тканинної основи взуття. Підошва, виготовлена з поліуретану, полівінілхлориду або гуми - прослужить вам набагато довше. До речі, останній матеріал вбереже вас під час першого ожеледі, так як він дає краще зчеплення з підошвою. Якщо ви любителька каблуків, уникайте шпильок з пластмаси, вони не довговічні і швидко ламаються.
3
Подивіться, наскільки якісна фурнітура. Не соромтеся під час покупки взуття перевірити замок. Він повинен вільно застібатися і розстібатися. Не йдіть на поводу у продавців, чи навряд згодом ситуація зміниться. Різні прикраси на чоботях: шнури, кисті, заклепки, стрази і т.д. повинні надійно триматися на взутті. Обов'язково перевірте фурнітуру, злегка покачнув або поддернув їх.
4
Не купуйте чоботи на ринках. Саме там найчастіше збуваються різні підробки відомих виробників. Це взуття не відповідають загальноприйнятим стандартам норм, і прослужить вам не більше одного сезону.
5
Головне - примірка. Не варто купувати взуття, не примірявши її. Це основна умова при покупці чобіт. Вони повинні зручно сидіти на вашій нозі, ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту. Запам'ятайте: взуття з натуральної шкіри, як правило, з часом трохи розтягується.
Осінь часто буває сирою і дощовою. У таку погоду особливо потрібні якісні і зручні чобітки, які б захистили ніжку своєї власниці від вологи, першого снігу та бруду. Тому до покупки такого взуття слід підходити з усією серйозністю.
Інструкція
1
Вибирайте взуття з натуральних матеріалів. Тільки в ній нозі буде достатньо тепло і комфортно, вона не буде потіти, і мозолі не стануть вашими вічними супутниками. До того ж вона прослужить вам набагато довше. Для сирої осінньої погоди краще, звичайно, зупинити свій вибір на шкіряних чоботях. Але якщо ви практично завжди їздите на машині або збираєтеся придбати просто чергову пару взуття, можна купити і чобітки із замші.
2
Уважно розгляньте взуття з усіх боків. Перевірте якість швів, міцність тримання підошви і фурнітури. Обов'язково кілька разів розстібніть і застебніть блискавку. Проведіть рукою всередині чобота, щоб переконатися у відсутності грубих швів.
3
Вивчіть підошву чобіт. Вона повинна бути водостійкої, щоб уберегти ноги від вогкості. Найкраще купувати осіннє взуття з підошвою з гуми, поліуретану або полівінілхлориду. Також дуже важливо, щоб підошва добре згиналася, інакше ходити в чоботях буде проблематично.
4
Перевірте міцність каблука. Він не повинен хитатися або бути слабо приклеєний - мало того, що ходити на них буде вельми незручно, але їх ще можна раптово втратити. Бажано вибирати чоботи з каблуком на металевій основі, а от від пластмасових краще відмовитися.
5
Приміряйте чоботи. В першу чергу зверніть увагу на колодку - вона повинна ідеально підходити вашої ступні і бути зручною. Чоботи не повинні тиснути, заважати руху або насилу застібатися. Пам'ятайте також, що натуральна шкіра ще трохи розтягнеться, так що занадто вільне взуття купувати також небажано Під час примірки ходите в чоботях по магазину доти, поки до кінця не переконаєтеся в комфорті взуття.
6
Обов'язково запитаєте гарантію на чоботи. Тільки враховуйте, що вона починає діяти з моменту початку осіннього сезону, який в різних частинах країни починається в свій час. Якщо продавець відмовляє вам в ній, не купуйте взуття.
7
Намагайтеся купувати взуття в розпал розпродажів. Якщо немає особливої необхідності в чоботях на початку сезону, краще придбати їх трохи пізніше, коли почнуться непогані знижки.