Як зв'язати довгий кардиган спицями.

Якщо ви хочете поповнити свій гардероб модними в'язаними речами, зв'яжіть спицями кардиган. Спущені петлі додадуть йому особливий молодіжний вид, а меланжева стрічкоподібна пряжа теплих коричневих тонів внесе етнічну нотку.
Вам знадобиться
  • - стрічкоподібна пряжа GGH «Tiffany» (100% поліамідного мікроволокна; 110 м/50 г) - 700 г коричневої/кольору баклажана/гірчичною/помаранчевої;
  • - спиці №5.
Інструкція
1
Для спинки майбутнього кардигана наберіть 98 петель і в'яжіть узором з витягнутими петлями. Цей візерунок в'яжіть наступним способом. З першого по третій ряд - лицьовими петлями. Четвертий ряд - лицьовій: між матеріалами кромок петлями в'яжіть поперемінно 1 лицьову, два накиду. П'ятий ряд - виворітними петлями, при цьому накиди четвертого скиньте і петлі рівномірно витягніть. З шостого по дев'ятий ряд в'яжіть лицьовими петлями. Після дев'ятого ряду повторюйте з четвертого по дев'ятий ряд.
2
Для бічних скосів збавте з обох сторін у восьмому ряду від початкового ряду по одній петлі, потім у кожному дванадцятому ряду ще п'ять разів по одній петлі. Через 38см = 69 рядів від початкового ряду зробіть мітки з двох сторін для лінії талії. Через 22см = 42 ряду від міток для пройм закрийте з 2-х сторін по 4 петлі, потім у кожному 2 ряду 2 рази по 2 петлі і 2 рази по 1 петлі. Через 20 см = 38 рядів від початку пройм закрийте в одному ряду всі петлі.
3
Для лівої полички наберіть 54 петлі і теж в'яжіть узором з витягнутими петлями. Боковий скіс з правого краю зробіть так само, як на спинці - 48 петель. Пройму з правого краю і мітку для лінії талії зробіть на такій же висоті, що на спинці - 38 петель. Через 11 см = 20 рядів від початку пройми закрийте з лівого краю для горловини 5 петель, потім у кожному другому ряду два рази по 3 петлі, чотири рази по 2 петлі і два рази по 1 петлі. У наступному ряду закрийте залишилися 17 петель плеча. Праву поличку в'яжіть симетрично лівою.
4
Тепер приступите до рукавів, наберіть 50 петель і в'яжіть знову візерунком з витягнутими петлями. Для скосів додайте з двох сторін в 37 ряду від початкового ряду по одній петлі, потім чотири рази в кожному восьмому ряду ще по одній петлі. Прібавляеміе петлі включите з обох сторін в візерунок з витягнутими петлями. Через 44 см = 81 ряд від початкового ряду закрийте з обох сторін для оката по 3 петлі, потім у кожному другому ряду два рази по 2 петлі, десять разів по 1 петлі, один раз по 2 петлі і один раз по 3 петлі. У наступному ряду закрийте залишилися 16 петель.
5
Для складання кардигана деталі зволожите, наколи голками на викрійку і дайте висохнути. Після цього виконайте всі необхідні шви. Для пояса на 10 петель в'яжіть 145 см лицьовій гладдю з вузликові матеріалами кромок краями, петлі закрийте. При бажанні пришийте гудзик або блискавку.