Навіщо потрібні лічильники.

Лічильники призначені для обліку споживання води, електроенергії та тепла. У відповідності з Федеральним законом № 261 до 2015 року всі жителі РФ зобов'язані встановити в своїх квартирах прилади обліку.
При установці лічильників будь-який власник житла несе деякі витрати, які окупаються протягом декількох місяців, так як оплачувати доведеться тільки ресурси, спожиті членами однієї сім'ї, а не за тарифами, розрахованими на одного человека.Прібори обліку води дозволяють щомісяця економити на оплату за комунальні послуги 25-30% на відміну від розрахованих тарифів, так як не завжди вся сім'я перебуває вдома і не завжди є можливість представити документальне підтвердження в ЖЕУ того, що хтось тривалий час був відсутній, щоб справили перерахунок. До того ж не завжди на це є час. Наявність лічильників гарячого і холодного водоспоживання звільняє від цих забот.Прібори обліку спожитої електрики є з одним, двома і трьома тарифами, що дає можливість істотно економити, використовуючи енергоємні прилади в години найдешевшого тарифу. При використанні лічильника з двома тарифами вдається заощадити до 20% на оплаті, при використанні трехтарифного лічильника економія стає більш відчутною. До того ж, користуватися електрикою не більше одного місяця можна за розрахованим середнім тарифом, але по закінченню одного місяця прилад обліку все-таки доведеться встановити, інакше це буде загрожувати відключенням електроенергіі.Счетчікі обліку тепла поки встановлюють тільки в новобудовах. Всі, хто живе в старих будинках, змушені оплачувати теплову енергію за середнім тарифом, який залежить від кубатури житлоплощі або за показаннями загальнобудинкових лічильників. Але до 2015 року ситуацію обіцяють виправити і поставити лічильники обліку тепла всім бажаючим власникам житла. Як тільки буде можливість замінити систему опалення у старих будинках, всі жителі відразу отримають можливість оплачувати лише те тепло, яке насправді подається в житло, встановивши прилади обліку.
В момент створення сайту виникає ряд питань, в тому числі чи потрібні на веб-ресурсі вбудовані лічильники відвідуваності. І часом розробнику сайту буває непросто довести замовнику їх важливість і потрібність.

Що таке лічильник і його різновиди

Взагалі лічильник для сайту - це спеціальний сервіс, призначений для обліку відвідувачів сайту. Найчастіше він являє собою ні що інше як графічний банер. Він може бути як маленький, так і великого розміру, бути платним або безкоштовним. Наприклад, «Яндекс.Метрика» і liveinternet - найбільш популярні на сьогоднішній день лічильники, які надаються безкоштовно. Лічильник фіксує число відвідувачів сайту за місяць, рік або за весь час існування ресурсу. Основна його функція - збір та статистика відвідувань сайту, скільки унікальних користувачів його відвідали і в які терміни. Ці дані передаються на сервер і фіксуються там за допомогою скріпта.Существует три види лічильників для збору статистики сайту: - Лічильник-картинка - це відкритий для всіх лічильник, який показує число відвідувачів сайту. Його перевага - відкритість для всіх інтересующіхся.- Лічильник-програмний код - створюється на PHP, може бути як на сторонньому ресурсі, так і вбудований в код сайту. Відвідувачі, які потрапляють на сайт, його НЕ відят.- Комбінований лічильник - об'єднує перші два типи. Код відвідувань знаходиться на сторонньому ресурсі, а відвідувачі бачать картинку з результатами відвідування при вході на сайт.

Наскільки важливі відомості, що фіксуються лічильниками

Власник ресурсу або людина, що займається його оптимізацією, вельми зацікавлений у цих відомостях, тому що вважається , що інакше не з'ясувати історію відвідування сайту. Однак це не зовсім відповідає дійсності. Можна запитати статистику відвідувань сайту з хостингу, на якому він розташований. За допомогою лічильника можна дізнатися IP-адресу комп'ютерів, з яких відвідували ресурс. Оптимізатор ресурсу може отримати відомості про ключові слова, за якими відвідувачі прийшли на даний сайт. Платні сервіси значно розширюють можливості. Можна дізнатися, з якого регіону було найбільше відвідувачів, якого вони статі і віку, який використовували браузер, з якого сайту потрапили на цей ресурс і куди попрямували згодом. Варто сказати, що лічильник відвідувань сайту - це вельми зручно і корисно для роботи. Завдяки отриманим даним веб-майстер або оптимізатор зможе актуалізувати контент сайту, щоб ресурс займав в подальшому більш високі позиції в рейтингу. Адже сайт повинен бути завжди релевантним, а його рейтинг - завжди високим.