Як налаштувати мережу через роутер. Налаштування локальної мережі через роутер.

Якщо ви хочете створити хорошу локальну мережу, в яку буде включено кілька машин, то має сенс налаштувати маршрутизатор-роутер. Про те, як його правильно налаштувати, ви можете дізнатися з інструкції, яка знаходиться нижче.
Вам знадобиться
  • роутер; комп'ютери; мережеві кабелі.
Інструкція
1
Перш за все, підключіть всі необхідні для роботи кабелі. В роутере є кілька входів для кабелів - один з них головний, він, як правило, позначений маркуванням WAN. До цього входу підключіть кабель, наданий вашим інтернет-провайдером.
2
До решти вільним входам підключіть кабелі комп'ютерів, які хочете об'єднати в мережу. Для підключення використовуйте кабелі зі звичайною схемою обтиску.
3
Тепер зробіть необхідну настройку роутера. В частотою випадків цю настройку доводиться проводити вручну, швидше за все, ви зіткнетеся з такою ж ситуацією. Не лякайтеся, ручна настройка роутера - це не так страшно, як здається на перший погляд.
4
Щоб зробити налаштування, зайдіть у веб-інтерфейс роутера. Для цього в рядку браузера введіть ip роутера (який ви можете знайти в документах до вашого роутеру). Як правило, він має значення 192.168.1.1.
5
Після цього у вас запитають ваші логін і пароль. Введіть логін і пароль за замовчуванням (admin/admin). Після цього увійдіть в меню налаштувань, де ви і будете робити основне настройку.
6
Тепер нам потрібно вибрати режим роботи роутера. У роутера є декілька режимів: Bridge - в цьому режимі роутер пропускає через себе інформацію, але настройки потрібно буде окремо виставляти на кожному комп'ютері. Такими ж властивостями володіє і режим Access Point. NAT - режим трансляції адрес, з його допомогою все комп'ютери мережі будуть сприйматися зовнішніми джерелами як один комп'ютер з однією адресою. Усередині мережі кожен комп'ютер отримує від цієї системи окремий адресу. Перевагою цієї системи є те, що багато провайдерів обмежують число комп'ютерів, що входять в локальну мережу, а за допомогою такої системи ви можете маскувати число комп'ютерів, так як всі вони матимуть один адрес.DHCP - цей режим дозволяє роутеру автоматично роздавати всім комп'ютерам в мережі адреси. Він є найбільш зручним у тому випадку, якщо в мережу об'єднано дуже багато комп'ютерів, так як в цьому випадку робити настроювання на кожній машині буде проблематично
7
Після вибору режиму роботи роутера необхідно налаштувати WAN і LAN. LAN - це локальна мережа, а WAN - зовнішня. В їх налаштування, як правило, немає нічого складного.
8
Якщо на вашому роутере присутній бездротової інтерфейс, то ви можете ще й налаштувати Wi-Fi.Пріятной вам роботи!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B2v6YVuzAEU
Зверніть увагу
«Прошивку» необхідно зберегти на комп'ютері, до якого буде підключений роутер, а потім розархівувати, якщо вона заархівувати. 2. Налаштування комп'ютера. Для того, щоб налаштувати Wi-Fi роутер, потрібно налаштувати комп'ютер, з якого здійснюється вихід в мережу інтернет - визначити протокол і тип підключення до провайдера.
Корисна порада
Як налаштувати Роутер D-Link? Налаштування VPN маршрутизатора на прикладі D-Link DI-524. Для початку слід підключити маршрутизатор до електричної мережі і з'єднати за допомогою йде в комплекті кабелю, один із внутрішніх портів маршрутизатора (LAN інтерфейс) з мережевою картою на комп'ютері, з якого буде проводитися настройка.