Як відключити вітання.

При завантаженні операційної системи одним з останніх елементів з'являється екран вітання. Як такий, він служить всього лише прикрасою і означає, що був вдало проведений вхід в систему. Екран привітання може з'являтися відразу, але якщо в системі декілька користувачів, то він з'явиться тільки після входу (аутентифікації) в систему. Деякі користувачі операційних систем стверджують, що екран вітання не грає головної ролі. Більш того, вони вважають його другорядним елементом (атавізмом), який завжди можна прибрати. Як це зробити? Читайте далі.
Вам знадобиться
  • Користування системними настройками операційної системи.
Інструкція
1
Натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів» - «Зміна входу користувачів в систему» - зніміть виділення з пункту «Використовувати сторінку вітання» - натисніть кнопку «Застосування параметрів».
2
Натисніть меню «Пуск» - виберіть «Виконати» - введіть значення «gpedit.msc». У вікні "Групова політика» виберіть папку «Конфігурація комп'ютера» - «Адміністративні шаблони» - «Система» - «Вхід у систему» - виберіть файл «Завжди використовувати класичний вхід в систему». Відкриється вікно цього файлу. На вкладці «Параметр» встановіть значення "Включений", потім натисніть кнопку «Застосувати» і «ОК».
3
Для того щоб прибрати екран привітання, необхідно відкрити текстовий редактор і створити новий документ. У тілі цього документа розмістіть наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurentVersion \ Winlogon] "LogonType" = dword: 00000000 Після цього натисніть меню «Файл» - «Зберегти як» - дайте назву файлу «Пріветствіе.reg» - натисніть «Зберегти». Після цього запустіть файл - в діалоговому вікні натисніть «Так».
Корисна порада
Відновлення режиму показу вікна вітання можна зробити у зворотному порядку. Скористайтеся відновленням системи, якщо вам не вдалося повернутися до початкових налаштувань.