Як вибрати пам'ять.

Оперативна пам'ять - це робоча область для процесора. При роботі комп'ютера в ній зберігаються дані, а також програми, запущені на даний момент. Оперативна пам'ять є лише тимчасовим сховищем, оскільки після перезавантаження або виключення комп'ютера всі дані, які знаходяться в ній, видаляються. При виборі оперативної пам'яті слід звернути увагу на наступні характеристики.
Інструкція
1
Тип оперативної пам'яті. В першу чергу необхідно визначити, який тип пам'яті підтримує материнська плата вашого комп'ютера. Модулі одного типу оперативної пам'яті не можна вставити в роз'єми, які призначені для іншого типу. Тому модулі виконані в різних форм-факторах: DDR - сьогодні цей тип оперативної пам'яті є застарілим, він практично не використовується в сучасних комп'ютерах. DDR2 - це найбільш поширений на даний момент тип пам'яті. DDR2 здатна передавати по 4 біта даних за кожен такт з осередків мікросхеми оперативної пам'яті в буфер введення-виведення. Даний модуль має 240 контактів, а його стандартне живить напруга - 1,8 В.DDR3 - це новий тип пам'яті. Він дозволяє передавати по 8 біт за такт. Його модуль виконаний у вигляді плати з 240 контактами, але енергоспоживання менше на 40%, в порівнянні з DDR2, що досить важливо для мобільних систем і ноутбуків.
2
Пропускна способность.Ваш комп'ютер стане працювати швидше, якщо пропускна здатність шини оперативної пам'яті буде відповідати пропускної здатності шини процесора. Також при встановленні двох модулів пам'яті, комп'ютер може використовувати двоканальний режим (необхідно, щоб обидва модуля оперативної пам'яті працювали на одній частоті). Сучасні материнські плати мають можливість використання трехканального режиму, в цьому випадку необхідно підключати три модуля оперативної пам'яті DDR3.
3
Обсяг оперативної памяті.Наіболее популярними вважаються модулі з об'ємом 512Мб, 1Гб, 2Гб. Ваш вибір буде залежати від того, для чого вам потрібен комп'ютер. Наприклад, якщо ви використовуєте комп'ютер тільки в офісних цілях, то вистачить 1Гб, але для любителів ігор необхідно як мінімум 2Гб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pfDttD9Nnd8
Корисна порада
Найбільш надійні виробники - Samsung, OCZ, Transcend, Patriot, Kingston.