Як відпочивати в дні шкільних канікул.

Канікули - це найочікуваніша час для багатьох школярів. В цей час дитина набирається сил для подальшого отримання знань. Але для того щоб в новій чверті успішно взятися за навчання, дні відпочинку необхідно заздалегідь розпланувати і провести з користю.
Інструкція
1
При плануванні відпочинку на канікулах обов'язково обговорюйте всі питання з дитиною. Потрібно підібрати проведення часу, яке буде не тільки цікаво, а й корисно для нього. Підліткам можна довірити самостійну організацію розваг, визначивши для цього відповідний для вас фінансовий бюджет.
2
Якщо у вас є можливість взяти відпустку під час канікул, поїдьте з дитиною на відпочинок. Це не обов'язково повинен бути дорогий закордонний курорт. Наприклад, цікавим способом відпочинку може стати сімейний туристичний похід. Найпростіше його організувати влітку. Маршрути можна вибирати самі різні: від простих піших прогулянок для новачків до сходження в гори для досвідчених туристів. Такий відпочинок напевно надовго запам'ятається дитині.
3
Відправте дитину відпочивати самостійно. Гарна можливість для цього - дитячий табір. Зазвичай поїздки туди відбуваються під час літніх канікул, але цікаву програму можна знайти і взимку. Виберіть табір, орієнтуючись на вартість відпочинку і на переваги дитини. Зараз існує безліч різних варіантів дитячого відпочинку - мовні, спортивні та інші табори. Також для відпочинку та одночасної поправки здоров'я можна придбати дитині путівку в дитячий санаторій.
4
Тим дітям, які на час канікул залишаться вдома, можна придбати квитки в театр або на концерт. Для зимових канікул хорошим варіантом відпочинку може стати і новорічна ялинка в якій-небудь установі культури.
5
Також у дні шкільних канікул можна відвідувати спеціальні дитячі заходи в музеях. Це можуть бути лекції, екскурсії або навіть творчі майстерні. Вони можуть бути як одноденними, так і розрахованими на більш тривалий період.
6
При необхідності допоможіть дитині організувати цікаву зустріч в друзями. Її можна провести в дитячому розважальному центрі.