Як випрати теплу куртку.

Теплі осінні куртки бувають з різного матеріалу, саме від матеріалу, з якого виготовлена куртка, залежить спосіб догляду. У будь-якому випадку необхідно враховувати інформацію на етикетці, користуватися делікатними миючими засобами та дотримуватися температурного режиму.
Вам знадобиться
  • - рідке синтетичне миючий засіб;
  • - кондиціонер для білизни;
  • - спирт.
Інструкція
1
Куртки з плащової тканини або синтетики ви зможете попрати в пральній машині. Перед пранням підготуйте виріб, отстегните все хутряні коміри, витягніть все з кишень, виверніть курку на ліву сторону, застебніть всі блискавки і кишені.
2
Періть відповідно до інформації на етикетці. Найчастіше температура прання повинна бути мінімальна, як і обороти віджимання. Завжди справляєте прання об'ємних виробів на делікатному режимі, використовуйте рідкі миючі засоби, так як звичайний порошок дуже важко виполіскується, і на куртці можуть залишитися білі розводи, незалежно від того, що ви будете використовувати додаткове полоскання.
3
При останньому полосканні додайте кондиціонер, після віджимання помістіть куртку на плічки і ретельно просушіть далеко від джерел тепла і обігрівальних приладів.
4
Хутро ви можете почистити окремо від куртки. Для цього використовуйте манку, висівки або крохмаль. Рясно посипте хутро, почистіть руками, ретельно струсіть, просушіть на відкритому повітрі.
5
Якщо ваша куртка має сильні забруднення або жирні плями, то перед пранням обробіть всі забруднені місця за допомогою високоочищеного бензину або денатурованого спирту. Змочіть губку, ретельно протріть всі плями і тільки після цього робите прання.
6
Якщо ваша куртка зі шкіри або шкірозамінника, то прати її не можна. Для очищення вироби протріть куртку вологою ганчіркою, змоченою у звичайній воді. Всі жирні плями протріть ватяним диском, змоченим в медичному спирті. Також ви можете віддати куртку в хімчистку.
7
Якщо ваша тепла осіння куртка з вовни, виперіть її в пральній машині на програмі «Шерсть». Щоб просушити куртку, покладіть її на махровий рушник, ретельно розправте.
Корисна порада
Проводьте прання верхнього одягу в міру необхідності. При акуратною шкарпетці прання не вимагається протягом декількох сезонів. Навіть сама дбайлива прання не дає гарантії, що виріб не втратить зовнішній вигляд і колір.