Як організувати вивіз побутових відходів.

Якщо ви затіваєте ремонт або починаєте будівництво, вам доведеться зіткнутися з проблемою вивозу сміття та побутових відходів, тому що якщо вони будуть просто накопичуватися, то це ускладнить і роботи, і ваше життя, і відносини з сусідами. Тому не відкладайте на потім, і просто вирішите цю проблему.
Інструкція
1
Подумайте, яку частину ваших побутових відходів можна використовувати вдруге, тобто віддати на утилізацію і переробку. Наприклад, скло, папір, залізо легко можна здати. При цьому, позбувшись від непотрібного сміття, ви ще отримаєте невелику винагороду.
2
Основна складність в утилізації побутових відходів полягає в тому, що в процесі життєдіяльності людини утворюється багато сміття, яке не можна просто вивозити на звалища, не завдаючи при цьому шкоди довкіллю. Такими, наприклад, є всілякі відходи з поліетилену і пластику. Пам'ятайте, що вони вимагають спеціальної переробки, тому по можливості забезпечте їх вивезення на спеціалізовані підприємства.
3
Встановіть біля свого будинку кілька контейнерів для сміття, напишіть на них, для чого вони призначені, щоб вам легше було розсортовувати відходи. До речі, таке сортування можна організувати не тільки в своєму будинку, але і в квартирі: просто складайте сміття різного виду в різні урни або мішки. Зручно розділяти сміття на 4 види: папір, пластик, харчові відходи і метал.
Зверніть увагу
Коли ви починаєте ремонт, дізнайтеся, чи входить вивезення сміття в сферу послуг будівельної компанії, яка буде проводити роботи. Якщо такий сервіс вони не надають, попросіть працівників по можливості сортувати відходи, щоб потім вам легше було його утилізувати.
Корисна порада
Пам'ятайте, що спосіб сортування побутових відходів економічний: по-перше, для вас, т.к. за утилізацію ви отримаєте винагороду, по-друге, для навколишнього середовища - якщо ви не будете забруднювати природу шкідливими відходами, які потрібно утилізувати, наша планета стане чистіше. По-третє, це вигідно і в цілому для держави, т.к. воно отримує можливість виробляти нові матеріали з переробленої сировини, таким чином, економлячи нову сировину.