Як зарядити акумулятор, що сів.

Невчасно акумулятор, що сів мобільного телефону - один із сюжетів голлівудських трилерів, з кожним днем стає все більш популярним. Не дивно, адже мобільник в XXI столітті - вже щось більше, ніж просто засіб зв'язку. Врятувати ситуацію з сів акумулятором можна, володіючи маленькими побутовими секретами.
Вам знадобиться
  • - побутові батарейки;
  • - канцелярський ніж або ножиці;
  • - дроти.
Інструкція
1
Для того щоб зарядити акумулятор, що сів для екстреного або просто важливого і недовгого дзвінка, можна скористатися функцією резервного акумулятора телефону. Ця функція резервує частину обсягу живлення батареї для виклику служб швидкого реагування і підтримки таких систем, як, скажімо, годинник на телефонах Sony Ericcson і Nokia. До нещастя, ця функція працює лише на певних моделях апаратів зазначених марок. Для активації резервного акумулятора необхідно набрати на клавіатурі телефону * 4720 # або # 3370 # відповідно.
2
Якщо ви є щасливим володарем сучасного телефону, зарядити акумулятор, що сів можна за допомогою стандартного кабелю з роз'ємами USB і міні-USB. Для цього достатньо за допомогою кабелю підключити телефон до комп'ютера. Дану операцію можна провести в величезній безлічі випадкових місць, наприклад, у магазині з USB-кабелями на прилавку. Десяти хвилин такої зарядки може вистачити на кілька десятків хвилин розмови.
3
Сів акумулятор також можна зарядити за допомогою автомобільного або універсального зарядного пристрою. Останнє добре тим, що здатне заряджати батарею телефону без жодних дротів, однак автомобільний «зарядник» частіше виявляється в машинах таксистів або просто добрих і чуйних автомобілістів.
4
У польових умовах зарядити батарею телефону можна за допомогою звичайних побутових батарейок і завалялися проводков. Для цього необхідно зачистити дроти ножем або ножицями, послідовно з'єднати цими проводами чотири батарейки стандарту АА («пальчикові») або ж будь-які інші батарейки, сукупне напруга яких не перевищить п'яти вольт. Вихідні дроти вийшла ланцюга потім потрібно з'єднати з контактами телефонного акумулятора. Тут також може стати в нагоді липка стрічка, пластилін або навіть глина - аби контакти трималися щільно, що не перегріваючи батарею. Варто пам'ятати, що при недотриманні полярності або рівня напруги батарея може потекти або навіть вибухнути.
5
Любителі електрики зможуть використовувати підвернувся під руку резистор на 2 ома, який необхідно приєднати до вже відомої по попередньому пункту зв'язці батарейок. Як кабелю в такому випадку можна буде використовувати дріт від стандартного зарядного пристрою вашого телефону, а сам акумулятор діставати не доведеться. Ще один плюс такого виду зарядки - вона може відбуватися навіть під час розмови по телефону.
Корисна порада
Зарядити акумулятор, що сів можна в будь-якому салоні стільникового зв'язку. Особливо за наявності початкових навичок в дипломатії і етикеті.