Як перевести в готівку webmoney в Білорусії.

Перевести в готівку Webmoney в Білорусії досить просто. Проте доведеться вжити цілий ряд дій для того, щоб гроші з екрану вашого комп'ютера перетворилися на хрусткі купюри реальних грошей.
Інструкція
1
Отримайте персональний атестат Webmoney, інакше гроші з системи ви не виведете. З Webmoney в Білорусі працює тільки ВАТ «Технобанк». Найпростіше звернутися в головний офіс ВАТ «Технобанк» в Мінську. Ціна питання - еквівалент восьми доларів в білоруських рублях. Але ці гроші платять не за отримання атестата, а просто за розгляд вашої заявки. Яке це має значення? Справа в тому, що атестатором може відмовити вам при розгляді заявки - і гроші не повернуть. Щоб отримати позитивну відповідь, ви повинні чітко сформулювати при співбесіді з ним, для чого вам знадобився персональний сертифікат і чому він став потрібен саме в поточний момент.
2
Також можуть запитати, чи давно ви користуєтеся системою Webmoney. Перед тим як ви вирушите на співбесіду, подайте заявку на отримання атестата в системі, при внесенні паспортних даних будьте акуратні і ретельно заповніть відповідні поля. Будьте уважні до того, написано у вас РУВС або РВВС, неточність може затримати прийняття рішення про видачу атестата. Швидше за все, про рішення ви дізнаєтеся відразу після співбесіди.
3
Ваші гроші повинні бути переведені в wmb. Якщо вони зберігаються у іншій валюті, здійсните обмін прямо на сайті, де відображається ваш гаманець. Хоча якщо курс вас не влаштовує, можна пошукати інші сервіси обміну. Але краще не ризикувати безпекою своїх даних. Зазвичай, якщо сума не більше двохсот доларів, різниця в курсах не буде занадто істотною. Міняйте тільки ту суму, яку плануєте виводити із системи, адже білоруські гроші - не найнадійніша валюта для зберігання.
4
Після отримання атестата зайдіть на сайт Технобанк www.tb.by для того, щоб замовити висновок грошей (опція «зняти»). Якщо ви збираєтеся систематично знімати гроші, краще обзавестися рублевої карткою Технобанк або відкрити в в ньому рахунок. Для разового зняття можна замовити висновок в касу банку, вказавши, в якому відділенні ви будете здійснювати процедуру. Для зняття грошей просто дотримуйтесь інструкцій на сайті Технобанк, вони дуже добре сформульовані і пояснень не вимагають.
Електронні гроші зручно використовувати при скоєнні різноманітних фінансових угод, оплаті послуг мобільного зв'язку, купівлі товарів в інтернет-магазинах. Гроші з гаманця webmoney також можна перевести на банківську картку або перевести в готівку за допомогою поштового переказу.
Вам знадобиться
  • - гаманець webmoney.
Інструкція
1
Зняти гроші з гаманця webmoney не так складно, як здається на перший погляд. Найпростіше знімати готівку WMR-гаманця в рублях за допомогою систем «Анелік», «Юністрім», «Контакт» та багатьох інших, повний перелік яких подано на офіційному сайті webmoney. Познайомтеся з усіма способами перекладу грошей і виберіть найбільш прийнятний для вас.
2
Потім, слідуючи підказкам системи, переведіть кошти одним з можливих варіантів. Після чого вам тільки залишиться прийти в банк, попередньо взявши з собою паспорт і номер переказу (його можна знайти в історії операцій), і отримати переклад. Використовуючи такий метод виведення коштів гаманця, ви досить швидко отримаєте свої гроші. І найголовніше - при мінімальному відсотку за проведену операцію.
3
Для виведення електронних грошей банківським переказом знадобиться система Banking WebMoney Transfer, яка забезпечує введення і виведення коштів з усіх видів гаманців за допомогою банківських платежів. Це один з надійних способів, так як банківські операції виконуються мережею агентів, уповноважених системою та її гарантами.
4
Щоб скористатися грошовими переказами, здійснюваними за допомогою платіжних систем «Юністрім», «Анелік», «Лідер», «Алюр», «Золота корона», необхідна наявність спеціального атестата. Його потрібно отримати на сайті WebМoney за адресою https://passport.webmoney.ru/asp/VerifyWMID.asp.
5
Зняти кошти з гаманця webmoney готівкою можна також за допомогою поштового переказу. Особливо кращий цей спосіб для віддалених населених пунктів, де поки ще немає пунктів обміну webmoney. Для цього зайдіть в свій аккаунт і виберіть розділ «Мої WebMoney/Вивести WM». Потім відзначте пункт «Обмін WMR на російські рублі з подальшим поштовим переказом» і заповніть бланк поштового переказу, вказавши дані свого паспорта та адреса проживання (разом з індексом, містом, вулицею і номером будинку). Виконайте переклад.
6
Недоліками такого методу є тривідсоткова комісія за послугу і низька швидкість доставки засобів (чим далі регіон, тим довше йдуть гроші). Плюсом - що він застосовний для всіх населених пунктів, тому труднощів з отриманням грошей не виникне.