Як перевірити vin-код автомобіля.

До унікальних характеристикам автомобіля можна віднести спеціальний vin-код. Це уніфікований міжнародний ідентифікатор, на підставі якого можна дізнатися рік і місце випуску, а також марку автомобіля, виробника, іноді навіть інформацію про власників.
Інструкція
1
Щоб перевірити vin-номер автомобіля, зверніться у фірму, яка надає послуги з надання інформації про автотранспортний засіб на підставі vin-номери. Це платна послуга, вартість якої дорівнює приблизно 3000 рублів. У світі існує всього дві фірми, у яких є найбільш повна інформація про vin-номери: CARFAX в Сполучених Штатах Америки і Аutocheck в Канаді. Усі інші компанії, які працюють в цій сфері, є просто посередниками або дочірніми фірмами. Вартість послуги у них набагато вище.
2
Скористайтеся безкоштовними сервісами перевірки vin-номери. Таких сайтів в інтернеті досить багато. Однак обсяг і достовірність безкоштовної інформації, яку вони надають, залишає бажати кращого. За отримання істинних відомостей треба платити. І vin-номер - не виняток.
3
Якщо ви вирішили перевірити vin-номер автомобіля самостійно, вам слід розуміти, що положення нанесення ідентифікатора різні у віх страх світу. Спочатку уважно огляньте місце, де розташовується vin-номер. Зазвичай він наноситься на спеціальну табличку з металу, головне, щоб табличку не можна було зняти, не пошкодивши кузов. Іноді vin-номер розміщується безпосередньо на кузові автомобіля. Vin-номер завжди проставляється в декількох місцях. Знайдіть їх всі і порівняйте, чи збігається номер.
4
Зверніть увагу на чіткість написання цифр. Кожен vin-номер несе в собі інформацію. Перший символ говорить про країну-виробника автомобіля, другий - про фірму, яка випустила автотранспортний засіб, третій - про вигляді автомобіля, з четвертого по восьмий - повна характеристика автомобіля, дев'ятий символ - контрольна сума, десятий - рік випуску, одинадцятий - завод, де була проведена збірка, з дванадцятого по сімнадцятий символи - послідовність виробництва.