Як змінити привітання.

Трапляється так, що звичне вітання, яке ви бачите кожен раз при запуску свого Windows XP, жахливо набридає. Може здатися, що змінити привітання неможливо або дуже складно - адже для цього треба міняти системні файли. Насправді, нічого складного в цьому немає - переконайтеся, вивчивши інструкцію, наведену нижче.
Інструкція
1
Перш за все, вам потрібно знати, що слова вітання знаходяться в файлі під назвою logonui.exe. Даний файл ви можете знайти системній папці WINDOWS \ system32. На всякий випадок перед початком роботи зробіть копію цього файлу, щоб потім, якщо щось піде не так, зуміти відновити все в первозданному вигляді.
2
Скачайте файл Resource Hacker, за допомогою якого ви будете редагувати обкладинку вітання. Витягніть з цього архіву файл ResHacker в будь-яку зручну для вас папку. Відкрийте папку і подвійним клацанням запустите файл ResHacker.exe, запустивши, тим самим, програму Resource Hacker. Вгорі програми знайдіть «File», виберіть «Open». З'явиться діалогове вікно зі словами «Open file containing resource ...». Тепер зайдіть в системну папку WINDOWS \ system32 і знайдіть там потрібний нам файл logonui.exe. Виберіть цей файл і натисніть «Відкрити».
3
Тепер в лівій частині вікна програми має з'явитися чотири категорії. Виберіть String table - 1 - 1049. Тепер повинна відкритися сторінка з вмістом.
4
Тепер у цьому вмісті знайдіть «Привітання» (зазвичай це знаходиться у сьомому рядку). Тепер замість слова «Привітання» впишіть те, що хочете. Тільки не періть і не змінюйте лапки, все має залишитися в первісному варіанті, міняйте тільки слова вітання. Після всіх цих дій натисніть кнопку Compile Script, яка розташована вище вмісту.
5
Відкрийте меню File - Save, збережіть зміни у файлі logonui.exe. Тепер можете перезавантажити комп'ютер і при завантаженні вже милуватися новим привітанням.
6
Якщо крім слів привітання ви хочете поміняти ще й фонове зображення, то в цьому випадку знову запустіть програму Resource Hacker, відкрийте через неї все той же файл logonui.exe, але в цей раз виберіть Bitmap - 100 - 1049. Відкриється файл з поточним зображенням. Натисніть «Action» - «Replace bitmap ...». Повинно з'явитися діалогове вікно. В цьому вікні виберіть «Open file with new bitmap», у вікні виберіть потрібний вам файл з фоном. Пам'ятайте, що файл повинен бути в форматі BMP. Натисніть «Відкрити», потім «Replace». Збережіть зміни (File - Save).
7
На цьому ваші муки закінчені, вітання та фон благополучно змінені. У тому випадку, якщо щось піде не так, ви завжди можете відновити файл за допомогою копії, яку ви (я сподіваюся) зробили до початку роботи. Удачи вам!
Операційна система Windows 7 володіє сучасним графічним оформленням та різноманітними варіантами його настройки. Ця система має вельми дружній інтерфейс, однак, не всі елементи можна легко змінити на свій розсуд. До таких елементів відноситься і фонова картинка на вітанні при завантаженні системи, коли необхідно вибрати користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Щоб змінити фонове вітання на комп'ютері, потрібно налаштувати систему не зовсім стандартними способами. Можна з повною впевненістю сказати, що дана операція має на увазі під собою деяку зміну стандартних системних файлів в ОС. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати» і введіть в рядок команду regedit, натисніть кнопку введення на клавіатурі. З'явиться вікно редактора реєстру.
2
У лівій частині вікна редактора послідовно розгорніть шлях HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Authentication LogonUI Background, натискаючи лівою кнопкою миші на трикутники поруч з назвами папок шляху.
3
Розгорнувши папку Background, перейдіть в праву частину вікна. Натисніть на порожньому місці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створити». У випадаючому меню виберіть пункт DWORD (32-bit) і дайте ім'я параметру OEMBackground. Далі надайте значення «1». Редактор реєстру можна закрити.
4
Тепер треба розмістити ваше зображення для фону в те місце, де операційна система звикла його шукати. Пройдіть по шляху C: WindowsSystem32oobeinfo? Ackgrounds. Перейменуйте ваше зображення як backgroundDefault.jpg" і скопіюйте його в папку backgrounds. Також варто відзначити, що ви в будь-який момент зможете змінити на інше зображення, або поставити стандартне назад. Намагайтеся вибирати красиві чіткі картинки.
5
Вам залишається лише перевантажити комп'ютер і перевірити результат своїх дій. Тепер на тлі привітання Windows розміщуватиметься обране вами зображення. В цілому можна сказати, що змінити фон вітання на комп'ютері не так вже й важко. Головне не помилитися з реєстром, оскільки можна порушити роботу всієї операційної системи.