Як включити датчик дощу. датчик дощу мазда 3 Як включається.

Датчик дощу в автомобілі буває незамінний в час, коли погода залишає бажати кращого. Особливо зручно пристрій при мряці, адже в цьому випадку доводиться включати і відключати склоочисники в ручному режимі. Та й якщо вашу машину обіллє брудною водою з-під зустрічного автомобіля, датчик спрацьовує раніше, ніж ви встигаєте простягнути руку для включення «двірників».
Інструкція
1
Після придбання датчика дощу перевірте комплектність приладу. У комплект входить власне датчик, блок управління, з'єднувальні дроти і документація по установці і експлуатації.
2
Визначте місце для установки датчика. Найзручніше ставити контролер в лівій частині салону під рульовою колонкою. Для цього демонтуйте підрульовими панель. За панеллю ви виявите джгут, що складається з проводів, що йдуть від перемикача на колодку. Від'єднайте його. Для кріплення блоку датчика використовуйте місце на металевій панелі, де знаходиться блок управління фарами.
3
Власне датчик приклейте до скла на липучках. Місце кріплення повинно бути таким, щоб «двірник» проходив над датчиком і добре витирав скло.
4
Для кращої установки датчика на скло злегка розігрійте феном поверхню і скотч, яким він кріпиться. При цьому не допускайте появи на скотчі ряби, що вказує на його деформацію. Прикладайте датчик на скло рівно і одночасно всією поверхнею. Для кращого притиснення датчика використовуйте спеціальні притискні присоски з лапками.
5
Уздовж лобового скла і лівої стійки простягніть проводу, опустивши їх в підрульовими область і з'єднавши з контролером. При цьому тонкий чорний дріт йде на включення першої швидкості, блакитний включає другу швидкість, товстий чорний дріт з фіолетовою смугою підключається до постійного «плюса», а тонкий сірий проводок буде включати режим розбризкування на скло.
6
Для активізації системи недостатньо просто включити кнопку датчика. Включивши її, ви виявите, що виконує контрольну функцію світлодіод на лобовому склі, де встановлений датчик, загориться і згасне, перейшовши в режим очікування. Тепер зробіть один помах «двірником»; при цьому система автоматично перейде в робочий режим. Світлодіод тепер стане горіти постійно.