Як змінити масштаб.

Змінити масштаб тексту можна за допомогою команди «Масштаб», яка знаходиться внизу меню «Вид». На розмір самого тексту ця команда не впливає (цим займається команда «Масштаб»), але вона впливає на зміну екранного представлення документа. Вже згадана команда визначає буквально кількість букв, розкритих на екрані. Чим менше масштаб - тим більше знаків ви побачите на екрані, ніж масштаб більше - тим менше символів відбивається.
Інструкція
1
Перейдіть в меню по ланцюжку Вид -> Масштаб. З'явиться відповідне діалогове віконце. За допомогою перемикачів в області «Масштаб» задайте потрібний масштаб відображення наявного тексту на дисплеї монітора. Скажімо, якщо ви оберете масштаб 200%, текст буде досить великим. Це відмінний варіант відображення для короткозорих людей.
2
Якщо клацнути по кнопочки «По ширині сторінки», масштаб стане таким, що ви зможете спостерігати весь документ цілком від одного до іншого поля. Кнопочка «Кілька сторінок» дозволить вам переглянути документ вже по-іншому. На дисплеї висвітиться відразу кілька сторінок. Але редагувати цей текст дуже важко, оскільки масштаб ставати крихітним. А ось за допомогою поля «Довільний» ви виберіть масштаб з точністю до відсотка. Побачити документ в новому масштабі ви можете, клікнувши по кнопочки «Ok».
3
Показати текст в значеннях «Ціла сторінка» або «Кілька сторінок» ви можете лише в режимі «Розмітки сторінки». Перейдіть в меню по ланцюжку Вид -> Розмітка сторінки, викличте команду «Масштаб», після чого ви можете робити з масштабом все, що вам заманеться.
4
Вибравши занадто дрібний масштаб, ви отримаєте так званий «грецький» текст, що з нечитаних блоків. Виконати редагування ви так не зможете, але зате ви будете мати загальне уявлення про вигляді сторінки ще до друку документа.
5
Список «Масштаб розташовується в стандартній панелі інструментів праворуч. Клікнувши в ньому на потрібної опції, ви миттєво змініть масштаб документа.
6
Якщо у вас колісна мишка, ви зможете міняти масштаб шляхом прокручування коліщатка вгору-вниз при затиснутою клавіші Ctrl. Прокручуючи коліщатко вперед, ви будете збільшувати масштаб, тому - зменшувати.