Як отримати ідеальну фігуру.

Бажання жінки бути ідеальною існувало у всі часи. Але стандарти краси постійно змінюється, зараз мода диктує свій ідеал. Жінка повинна бути стрункою, мати тонку талію, довгі ноги, підтягнутий живіт, високі груди і горду поставу. Наблизитися до ідеальних форм допоможуть фізичні вправи, правильне харчування, повноцінний відпочинок і процедури по догляду за тілом.
Інструкція
1
Ви твердо вирішили створити ідеальну фігуру? Тоді переходите до нового способу життя поступово. Не старайтесь відразу ж побити всі розумні межі фізичної витривалості, не їжте тільки морквину і салатик.
2
Якщо у вас немає можливості відвідувати фітнес клуб, то ви й самі прекрасно впораєтеся з виконанням фізичних вправ. Згадайте шкільні уроки фізкультури, купіть диск з готовим комплексом, знайдіть для себе вправи в інтернеті. Виконання фізичних вправ краще запланувати на ранкові години. Не дарма лікарі завжди рекомендують не нехтувати ранковою зарядкою. Так ви розбудіть організм, і він вже з моменту підйому з теплого ліжка почне працювати на жиросжигание. Намагайтеся об'єднати в своєму комплексі вправи на всі групи м'язів. Не забувайте про розтяжку в кінці зарядки.
3
Додаткове навантаження на м'язи ви можете надавати під час повсякденних справ. Наприклад, прямуючи на роботу, пройдіть пішки 100-200 метрів. Для цього достатньо вийти на зупинку раніше і подолати шлях, що залишився самої. Намагайтеся не використовувати ліфт, піднімаючись в свою квартиру. Сходи - прекрасний тренажер для м'язів стегон і сідниць. Відвідування басейну допоможе сформувати красиві руки і груди. До того ж розробить ваші легені, що допоможе їм краще працювати і забезпечувати киснем всі органи вашого тіла. Це допомагає підвищити метаболізм, що значно зменшить тіло в обсягах без особливих зусиль.
4
Обов'язково зверніть увагу на своє харчування. Ваш раціон повинен включати максимальну кількість корисних речовин, мінералів, вітамінів. Виключіть з раціону жирну, смажену, солону, солодку, консервовану їжу. Їжте більше свіжих овочів, фруктів, ягід. Споживайте тільки дієтичне, нежирне м'ясо (грудинка курки, кролятина, яловичина і т.п.). Пийте чисту воду, намагайтеся зменшити вживання чаю і кави. Якщо у вас є можливість звернутися до дієтолога, то не нехтуйте його консультацією. Фахівець допоможе скласти оптимальну для вас програму харчування.
5
Дотримуйтесь елементарних правил здорового способу життя. Вживання алкоголю, куріння, відвідування нічних клубів і т.п. дії не створять сприятливого середовища для здобуття здоров'я і струнких форм.
6
Ідеальним доповненням до всіх перерахованих вище пунктах будуть: масаж, обгортання, інфрачервона сауна. Двох-трьох подібних процедур на тиждень буде достатньо, щоб значно скоротити сантиметри до наміченої стрункої фігури.