Як робити пінку для капучіно. Як зробити капучино з пінкою.

Капучино - один з найсмачніших і популярних напоїв у будь-якій кав'ярні. Проте його можна приготувати і вдома. Здивуйте близьких і друзів авторським домашнім капучино з високою молочною пінкою. Але перед тим, як звати гостей, потренируйтесь під збиванні цієї пінки. Пара літрів молока, кілька уроків - і у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • - жирне молоко або вершки;
  • - кавоварка;
  • - металевий ківш або глечик;
  • - ручний міксер;
  • - віночок для збивання.
Інструкція
1
Для приготування якісної молочної пінки придбайте гарний і досить жирне молоко. Професійні бариста запевняють - чим воно жирніше, тим краще вийти капучино. Можете поекспериментувати, спробувавши змішати молоко з вершками або ж використовувати для збивання чисті вершки.
2
Найпростіше приготувати молочну пінку за допомогою кавомашини. Зовсім не обов'язково купувати апарат з функцією приготування капучино - з цим впоратися будь-яка кавоварка для еспресо, що має пароотводную трубку. Перед тим, як збивати молоко, ненадовго включіть подачу пара, щоб видалити з трубки залишки води.
3
Налийте холодне молоко або вершки в високий ківш або металевий глечик з широким горлом. Нахиліть його і підставте під носик трубки для пара. Увімкніть подачу пара, поступово підсилюючи його потужність. Процес збивання повинен відбуватися у самої поверхні молока. Не занурюйте носик занадто глибоко, інакше молоко скипить, а піни не вийде. Приготуйтеся до того, що пара перших порцій буде невдалою. Пробуйте знову - рано чи пізно все вийде.
4
До моменту, коли буде збита молочна пінка, приготуйте каву. Швидко і акуратно викладіть шапку молочної піни поверх напою і тут же подавайте. Перед подачею оцініть щільність піни - якщо крупинки цукру, поміщені на її поверхню, не тонуть, у вас вийшов справжній капучино.
5
Якщо кавоварки немає, а капучино хочеться, приготуйте пінку за допомогою ручного міксера. Налийте молоко в високий металевий ківш або вузьку каструльку. Поставте ківш на плиту, включите її і починайте збивати молоко міксером, тримаючи його у поверхні. Слідкуйте, щоб молоко не закипіло. Міксер включайте на максимальні оберти. Як тільки з'явилася щільна пінка, знімайте ківш з вогню і розкладайте піну в чашки.
6
Самий повільний спосіб - взбивание молочної пінки вручну. Для цієї операції краще взяти вершки. Невелика їх кількість налийте в широкий посуд і поставте її на водяну баню - так вершки будуть нагріватися поступово і не встигнуть закипіти. Почніть збивати їх металевим віночком, дію максимально швидко. У результаті повинна вийти щільна піна. Якщо ви приготували каву в джезві, процідіть його, розлийте в чашки, зверху викладіть вершкову піну і посипте її корицею.