Як змінити ip. змінити країну в інтернеті.

У кожного комп'ютера, який підключений до мережі bнтернет, є свій унікальний ідентифікатор - IP-адресу. За IP-адресою комп'ютера можна визначити країну, інтернет-провайдера і навіть адресу, звідки комп'ютер був підключений до інтернету. Щоб IP-адресу було сложней виявити, його можна змінити.
Вам знадобиться
  • Будь-який інтернет-браузер
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися IP-адресу свого комп'ютера, в командному рядку Windows введіть таку команду: "ipconfig" .Якщо ви виходите в інтернет через локальну мережу, то перейдіть на сайт "2ip.ru". Комп'ютер, який знаходиться в локальній мережі має два IP-адреси: один локальний IP-адресу для цієї мережі, а другий, який передається в інтернет.
2
Для зміни IP-адреси в мережі, скористайтеся анонімним проксі-сервером. Перейдіть за адресою: "www.kalarupa.com" .Цей сайт-анонімайзер надає можливість вибору країни та міста, під якими ваш комп'ютер будуть "бачити" в мережі. При переході на сайт через анонімайзер, він викачує веб-сторінки до себе на сервер і показує звідти. Буде здаватися, що комп'ютер знаходиться в тій країні, де знаходиться проксі-сервер. На сайті "www.kalarupa.com" впишіть адресу, на який необхідно зайти. Наприклад, "2ip.ru".
3
Виберіть рівень анонімності. Чим точка ближче до функціональності, тим менше анонімність. І навпаки. Використання Анонімайзера знижує функціональність сайтів. Можливо, що не працюватимуть деякі java-скрипти і flash-вставки.
4
Виберіть країну і місто в списку, що випадає. Натисніть "йти".
5
Відкриється сайт "2ip.ru". Він відобразить інформацію про те, з якої країни комп'ютер видний серверу і який у нього IP-адресу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HSw0gQSs274
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що використання Анонімайзера знижує швидкість передачі данних.Следует пам'ятати, що ніякої анонимайзер не може забезпечити повну анонімність в інтернеті. Не використовуйте при роботі через анонімайзер свої особисті облікові записи, так як вони можуть бути збережені на сервері-анонімайзером і використані для несанкціонованого доступу до ваших особистих даних.
Корисна порада
Можна скористатися і іншими анонімайзерами. Ось їх адреси: cameleo.ru, webvpn.org, hideme.ru.Также ви можете завантажити і встановити програму-анонимайзер Auto Hide IP. Вона дозволяє заховати і змінити IP-адресу.