Як посадити джинси. при Який температурі сідає джинс.

Модний протягом останніх років обтягуючий денім підкреслює достоїнства витонченою фігури. Однак джинсової тканини властиво розтягуватися, через що штани через деякий час сидять не так щільно. Є кілька способів повернути їм колишню форму.
Інструкція
1
Періть джинси не в міру забруднення, а в міру того, як вони втрачають форму. Денім властиво розтягуватися при носінні і злегка сідати після прання - така структура цієї тканини. Існує прямий зв'язок між величиною усадки і температурою води: чим вона вища, тим сильніше сідають джинси. Однак на ярликах більшості продаваних сьогодні моделей варто позначення 30 або 40оС.
2
Згадайте досвід минулих поколінь, адже мода на дуже вузькі джинси не нова. У минулі роки існувала ціла система усадки деніму до стану другої шкіри: рекомендувалося надіти брюки, сісти в них у ванну з водою, а потім переміститися на горизонтальну поверхню і лежати до повного висихання. Однак виробники запевняють, що ні до чого йти на такі жертви. Досить замочити джинси в холодній воді на ніч, потім випрати при 30-40 градусах, після чого, не вичавлюючи, повісити сушитися (бажано при кімнатній температурі, так як опалювальні прилади і морозний вуличне повітря можуть пошкодити структуру тканини). Майте на увазі, що при такій пранні денім сідає не тільки в ширину, але і в довжину. Тому не варто підганяти джинси по довжині до того, як здійсните, принаймні, перші 10 прань.
3
Якщо прання не допомагає, а брюки занадто гарні, щоб припиняти їх носити, віддайте їх на ушів. Прибрати пару сантиметрів в талії не складе труднощів для хорошого майстра. В ательє зможуть посадити джинси і по всій довжині, зменшивши на один-два розміри із збереженням характерного шва внахлест. Для цього їх розкроюють по зовнішньому шву. Денім вшивають і по внутрішній стороні, але в цьому випадку штани стають нижчими на кілька сантиметрів, а для моделей з посадкою на стегнах, це може виявитися критично.
Корисна порада
Враховуючи здатність деніму розтягуватися, постарайтеся купувати денім на розмір, а то й два, менше. Не біда, якщо в магазині нова пара ледь застібається. У джинсах потрібно походити і посидіти, щоб вони злегка розтягнулися і "пристосувалися" до вашої фігури.