Як поміняти тему в Фаерфокс. Як поміняти тему firefox.

Для внесення різноманітності в роботу з інтернет-браузерами рекомендується використовувати різні стилі оформлення, які можна скачати і встановити з інтернету. Для браузера Firefox існує приємне доповнення в якості вбудованого в програму інструменту для зміни тим оформлення.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Mozilla Firefox.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує два поширених способу змінити тему оформлення для браузерів Firefox: скористатися вбудованою утилітою або скачати нові стилі з інтернету. Перший спосіб більш універсальний, т.к. не вимагає пошуку сторінок сайту, на яких розташовуються шукані елементи.
2
Запустіть браузер, двічі клацнувши по ярлику на робочому столі або панелі швидкого запуску. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Інструменти», зі списку команд виберіть пункт "Додатки".
3
На загружаемой сторінці натисніть кнопку «Отримати доповнення», яка знаходиться в лівій частині вікна. При доступному підключенні до інтернету через кілька секунд у вікні відобразяться кілька категорій додатків для браузера. Зверніть увагу на правий стовпець, в ньому містяться елементи, один з яких - «Рекомендовані шпалери». Зазвичай цей елемент йде після «Дякуємо за використання ...» і «Набирають популярність».
4
Натисніть посилання «Показати все». Нижче ви побачите категорії тем оформлення, виберіть будь-яку або зверніться до меню «Шпалери» в лівій частині відкритого вікна. Після розкриття всього списку шпалер вам необхідно клікнути на будь-яке зображення.
5
На завантаженої сторінці можна переглянути більш детально нову тему оформлення і при бажанні додати її в браузер, натиснувши кнопку «Додати до Firefox». Напевно ви помітили, що при наведенні курсору на цю кнопку, обраний стиль автоматично відображається на панелях браузера. Для відновлення попереднього стилю оформлення натисніть кнопку «Скасувати» у верхньому рядку відкритого вікна.
6
Якщо ви встановили таким чином кілька шпалер і хочете вибрати кращу з них, натисніть кнопку «Управління темами» і напроти потрібного стилю натисніть кнопку «Включити». Решта теми будуть автоматично відключені.