Як зробити тюнінг на мопед. Як виставить клапана на мопеді.

Купуючи 50-кубовий мопед вперше, багато хто думає, що його можливостей їм вистачить. Але вони скоро розчаровуються і починають замислюватися про тюнінг. Але на покупку фірмових комплектів гроші є не у всіх. Як зробити тюнінг на мопед майже без затрат?
Інструкція
1
Починаючи тюнинг мопеда, проведіть повне його технічне обслуговування. Прочистите вихлопну трубу, повітряний фільтр, відрегулюйте карбюратор, поекспериментуйте з задньої зірочкою. Після закінчення періоду обкатки, видаліть обмежувачі максимальної швидкості. Для початківців вже такого «тюнінга» вистачає на цілий сезон - апарат стає помітно жвавіше.
2
На наступному етапі встановіть на мопед фільтр нульового опору. Це трохи підвищить швидкість і поліпшить реакцію мотора на поворот ручки газу. Встановивши такий фільтр обов'язково перенастройте карбюратор. При наявності спеціального інструменту і знайомого токаря рассверлите жиклер. Якщо нічого з перерахованого немає, спробуйте поставити в карбюратор жиклери від Солекса або Вебера. Вони підходять без переробок для більшості популярних моделей мопедів. Або придбайте потрібні в магазинах мотозапчастин.
3
Проведіть кардинальну прочищення випускної системи. Для цього пройдіться по глушнику паяльною лампою. Скупчилися в ньому відкладення при нагріванні металевої поверхні відшаруються від неї і без праці вийдуть. При наявності зварювального апарату акуратно розріжте глушник по шву, прочистите і знову зваріть. Це додасть мопеду бадьорості при розгоні.
4
Перейдіть до двигуна. Якщо мопед не нове, заміряйте компресію. Значення компресії від 8 до 10 - хороший показник. Якщо це значення менше, замініть кільця. При цьому уникайте ставити низькоякісні китайські поршневі кільця. Головку циліндра і верхівку поршня відполіруйте. Також пополіруйте впускні і випускні вікна. Увага! У чотиритактному двигуні ні в якому разі не торкайтеся металевих предметів не змінюйте поліруванням клапана в місцях їх дотику з корпусом головки. Це може привести до поломки мотора при подальшій експлуатації.
5
Займіться зірочкою на задньому колесі. При бажанні збільшити максимальну швидкість замініть її на більш маленьку, з меншою кількістю зубів. При цьому доведеться пожертвувати динамікою розгону і тягою на підйомах і під навантаженням. Щоб поліпшити тягу і розгін на шкоду максимальної швидкості, поставте велику зірочку, з великою кількістю зубів. Разом з виконаними роботами по двигуну, карбюратору і глушнику виконаний тюнінг дозволить розвивати максимальну швидкість до 70-75 км/год