Як створити свою електронну скриньку.

Якщо ви працюєте або багато спілкуєтеся в інтернеті, особистий поштову скриньку вам просто необхідний. Обмінюватися текстами, фотографіями, програмами дуже зручно по електронній пошті. Реєстрація на сайтах припускає наявність поштової скриньки. Створити його нескладно. В інтернеті існує багато спеціальних серверів.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на один із сайтів, що надають послуги безкоштовної електронної пошти. Це yandex.ru, rambler.ru, mail.ru, KM.ru, HotBox.ru. На головній сторінці є віконечка «Ім'я» і «Пароль». Нижче розташовується посилання «Реєстрація у пошті». Натисніть на неї. Перед вами форма реєстрації. Полів для заповнення багато. Серед них є такі, які є обов'язковими. Вони відзначені червоною зірочкою. Чи залишати про себе реальні відомості, вирішуйте самі.
2
Придумайте назву своєї поштової скриньки. Воно має бути легким для запам'ятовування, красиво звучати і, звичайно, бути оригінальним. Непогано, якщо назва ящика зручно продиктувати. На жаль, більшість відповідних цим вимогам назв вже зайнято. Деякі використовують імена, дати народження, номера телефонів. Ймовірність, що ці назви вільні, вище. Крім того, запам'ятати їх легше. Майте на увазі, що на сервері mail.ru, крім цієї зони, є ще й bk.ru, inbox.ru і list.ru. Можливо, саме на них бажаний адресу вільний.
3
Наступний крок - вибір пароля. Зазвичай вимоги до нього обумовлені в формі реєстрації. Зверніть увагу на доступну кількість знаків, мову, на якому повинен бути пароль. Постарайтеся скомбінувати малі літери із заголовними. Використовуйте цифри і знаки, якщо це можливо. Такий пароль буде надійним. До речі, ступінь надійності пароля також вказується при реєстрації. Запишіть його, щоб не забути. Звичайно, ви завжди зможете відновити пароль, але це не дуже зручно.
4
Після того як ви заповнили всі поля, поштовий ящик буде зареєстрований. Зайдіть в нього. Будьте уважні при введенні значень в поля «Ім'я» і «Пароль». Простежте, щоб клавіатура була в потрібному для написання облікових даних режимі. Ви відразу ж отримаєте лист від адміністрації сервера. Ваш поштовий ящик працює.
5
Крім безкоштовної особистої електронної пошти існують також корпоративні поштові ящики. Якщо у вашій компанії є така пошта, зверніться до фахівця, який допоможе вам завести власний ящик. Пам'ятайте тільки, що при звільненні з компанії ви позбудетеся доступу до нього.
6
Ви можете мати і власну, абсолютно індивідуальну пошту. Для цього вам потрібно зареєструвати свій домен. Після реєстрації налаштуйте пошту в панелі управління.
Електронна пошта здобула велику популярність на самому початку своєї появи. Важко уявити сучасного користувача інтернету без особистого email. Багато сайтів при реєстрації вимагають вказівку електронної адреси. Якщо ви ще не обзавелися їм, вибирайте пошту і створюйте свій ящик.
Вам знадобиться
  • - сайт, що надає послуги електронної пошти;
  • - мобільний телефон;
  • - логін і пароль.
Інструкція
1
Для того щоб створити пошту, першим ділом ви повинні визначитися з сайтом, що надає послуги електронної пошти. В інтернеті представлена величезна кількість таких сервісів. Вибір на користь одного з них або декількох залежить від ваших цілей в подальшому використанні електронної адреси.
2
В рунеті представлено кілька великих сайтів з поштою. Серед них найбільш відомі Mail.ru, Qip.ru, Yandex.ru. Якщо ви плануєте використовувати електронний ящик для спілкування з росіянами користувачами, вибирайте один з них. На Mail.ru так само є соціальна мережа, яка дозволить вам знайти нових друзів.
3
Іноземні поштові сервіси воліють серйозніші користувачі інтернету. Якщо ви збираєтеся часто використовувати закордонні сайти, реєструватися на них, наприклад, в Facebook.com, Twitter.com, Blog.com, вам необхідно завести пошту іноземною сайті. Тому що часто листи з зарубіжних сервісів не доходять до російських email.
4
Після вибору поштового сайту почніть реєстрацію. Натисніть кнопку «Реєстрація», «Зареєструватися» або «Registration», зазвичай вона розташовується поруч з полями для входу в систему. Далі вам необхідно заповнити анкету. Виберіть ім'я поштової скриньки. Це може бути ваші прізвище або ім'я, їх комбінація або просто унікальний нік.
5
Так само необхідно придумати надійний пароль. Він не повинен складатися з дати вашого народження або цифр, які вам близькі. Такий пароль легко вкрасти. Складайте складний код доступу з комбінації рядкових і заголовних букв, цифр знаків пунктуації довжиною не менше 6-8 символів. Висока надійність пароля дозволить вам захистити свою електронну пошту від злому.
6
При необхідності вкажіть додаткові дані. Ім'я та прізвище, країну, місто, вже наявний email для відновлення пароля. Багато поштові сервіси при реєстрації вимагають надавати номер мобільного телефону для перевірки справжності вашої реєстрації. Якщо ви не готові вказати телефон, шукайте інший поштовий сервіс.
7
Після заповнення анкети натисніть на кнопку «Продовжити» або «Закінчити реєстрацію». На екрані з'явиться повідомлення про успішну реєстрацію в системі. Використовуйте вибрані логін і пароль для входу у свою поштову скриньку і приступайте до роботи з email.
8
Якщо вам потрібна разова пошта, наприклад, для реєстрації на якомусь проекті, і ви побоюєтеся надалі отримувати спам від адміністрації, то ви можете скористатися послугами швидкої пошти без реєстрації. Деякі сервіси, як зарубіжні, так і вітчизняні, пропонують таку функцію. Найбільший сайт з миттєвими email в інтернеті - Mailinator.com. Вам достатньо ввести будь-яке ім'я пошти, і ви опинитеся в своїй поштовій скриньці. А для вказівки на сайті потрібно написати «имя@mailinator.com».
Зверніть увагу
Якщо ви відчуваєте труднощі з розумінням англійської мови при реєстрації іноземної пошти, переведіть сторінку за допомогою сайту Translate.ru. Але не забудьте, що поля потрібно заповнювати англійською.
Корисна порада
Найпопулярніший і найбільший у світі поштовий сервіс - Gmail.com. Він володіє високим ступенем захисту і приймає будь-яку кореспонденцію.