Як вибрати весільну кільце для нареченої.

Вибір весільного кільця для нареченої традиційно належить нареченому. Але без майбутньої дружини не слід самостійно вирушати в магазин, так як необхідно заздалегідь домовитися про форму і колір кільця, а також підібрати його за розміром.
Інструкція
1
Вибираючи весільне кільце, погляньте на форму руки нареченої. Якщо вона широка і велика, не зупиняйте вибір на занадто тонкому кільці, його просто не буде видно. Плоске кільце здатне прикрасити тонкі пальці. Власницям витончених пальчиків є сенс подумати про вибір кільця з діагональним дизайном.
2
Висота кільця також важлива при його виборі. Крупніше виглядають моделі, прикрашені алмазами. Легкість зовнішнім виглядом рук надають кільця, дизайн яких нагадує «мережку». Візуально звузити широку долоню допоможе кільце з великим каменем, а для тонкої і мініатюрної долоні підійде прикраса з кількома каменями в оправі з обідком.
3
Якщо в давні часи весільні кільця виготовляли зі срібла, то сьогодні в моді золоті прикраси, які становлять гладку смужку, у якої заокруглені краї. Як правило, ширина кільця коливається від 3 до 12 мм. Колір сучасного золота залежить від того, які метали або сплави додані в нього. Вибирайте той відтінок, який вам більше подобається, не забуваючи подивитися, чи є на кільці проба. Відсоток чистого золота залежить від проби, чим його більше, тим вище проба. Не варто вибирати золоте кільце найвищої проби, воно не відрізняється достатньою міцністю. В цьому випадку краще вибрати платину.
4
Красиво виглядають кільця нареченої і нареченого, виконані в одному стилі, але зовсім необов'язково прагнути цього. Чоловіки не дуже люблять носити весільні кільця в повсякденному житті, тоді як заміжні жінки рідко забувають надіти його, тому важливіше, щоб весільне кільце подобалося, насамперед, самій нареченій, і неважливо, гармоніюють чи кільця між собою.
5
Вибираючи кільце з каменем, пам'ятайте, що його не можна буде розширити в разі потреби. Тільки безшовні золоті прикраси можна розгортати без побоювання їх пошкодити.
6
Останнім часом стало модним робити гравіювання на весільних кільцях. Їх купують в ювелірних магазинах, а потім відносять гравіровщіка. Таке кільце, на внутрішній стороні якого вигравірувані слова любові, назавжди з'єднає серця нареченого і нареченої, ставши нагадуванням про такий знаменний день.