Як прикрасити інтер'єр передпокою. прикрасити передпокій своїми руками.

Передпокій - це перше, що бачить людина, що входить в будинок. Від першого враження багато залежить: і настрій ваших гостей, і ваше власне, адже ви входите в свій передпокій щодня.
Вам знадобиться
  • - суцільне килимове покриття з яскравим візерунком;
  • - шпалери з великим малюнком;
  • - світильник з реостатом;
  • - консольний столик або полку;
  • - велике дзеркало;
  • - лавка.
Інструкція
1
Постеліть у великій передпокої суцільне килимове покриття з яскравим і великим візерунком. Мета цієї деталі інтер'єру, як і всіх деталей з великим малюнком, - зробити передпокій візуально більше і світліше. Однак для маленької прихожей таке рішення не застосовано, це буде так само недоречно, як сукня з великим малюнком на мініатюрній жінці.
2
Оклейте передпокій шпалерами з великим малюнком, якщо це дозволяють її розміри. Підберіть світильник, який буде яскраво висвітлювати весь простір. Встановіть світильник з реостатом, щоб можна було регулювати яскравість світла і приглушати його, коли передпокій порожня, але не залишайте її зовсім темною.
3
Встановіть маленький консольний столик або полицю для дрібниць. Це не тільки допоможе тримати речі в порядку, але і прикрасить інтер'єр. Приберіть з консольного столика всі дрібниці і встановіть вазочку з квітами або інша прикраса в разі прийому гостей.
4
Повісьте напроти дверей велике дзеркало, це можна зробити навіть в маленькому передпокої, за умови, що інші речі не будуть його закривати. При яскравому освітленні це збільшить приміщення візуально.
5
Поставте лавку або низький табурет біля стіни при вході, туди можна покласти сумку, звільнивши руки від речей відразу при вході в будинок. Зробіть лавку досить зручною, для того щоб присісти і трохи відпочити.
6
Дотримуйтесь деяким загальним правилам, щоб візуально збільшити маленьку прихожу: відмовтеся від оздоблення стін деревом, каменем, товстої штукатуркою, використовуйте гладкі вінілові або бамбукові шпалери.
7
Використовуйте в обробці стін, підлоги і стелі світлі тони: білий, молочний, сірий, кавовий. Якщо немає певного загального колірного рішення, кращий колір для стелі - білий.
8
Зміцніть на стіні вішалку з гачками замість шафи або вішалки з полицями і нижньою полицею, якщо передпокій вузька і довга. Не змушуйте її меблями. Повісьте в такий передпокої кілька бра для локального освітлення кількох місць.