Як оформити презентацію.

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес-проект, наукова робота, та навіть привітання ювіляру запам'яталися, виглядали цікаво і викликали повагу, сміливо беріться за оформлення презентації. Оповідання, звичайно, теж має велике значення, але зорове сприйняття завжди дає великий плюс. Як же оформляти презентацію? Відповідь тут одна - грамотно.
Інструкція
1
Використовуйте єдиний колірний стиль презентації. І якщо для друзів і родичів можна фон зробити рожевим, червоним або яскраво-синім, то для ділових презентацій рекомендується використовувати приглушені тони, що не відволікають від основного тексту і зображень, - зелений, бежевий, спокійний жовтий.
2
Розмітка та оформлення слайдів теж повинні бути єдиними. Якщо вже ви вирішили, що текст буде розташовуватися знизу, а вгорі - картинки, то дотримуйтесь цього принципу до кінця презентації. Розкид тексту по слайду призведе до «ряби» в очах і згасання інтересу до вашого виступу.
3
Намагайтеся, щоб формат тексту протягом всієї презентації теж залишався єдиним. Як кажуть досвідчені дизайнери і оформлювачі, кращого шрифту, ніж Times New Roman, ще не придумали. Варто прислухатися. Розмір літер і інтервал також повинні бути однаковими. Не захоплюйтеся курсивом, якщо це, звичайно, не вітальна презентація вашої бабусі на ювілей.
4
Не варто перевантажувати слайди текстом, адже все це ви скажете у своїй промові. На слайдах повинні бути відображені лише тези - найголовніші моменти з виступу, які слухач повинен запам'ятати, визначення, важливі складові вашого проекту.
5
А от наявність зображень, схем і діаграм вітається. Звичайно, п'ять картинок на слайді виглядати не будуть, але ось проілюструвати найголовніше - ваш борг. Зображення повинні доповнювати текст, робити його яскравішим і доступніше, але ні в якому разі не заважати йому. І не захоплюйтеся анімаційними зображеннями. Це красиво, але надмірність рухливих картинок не прикрасить вашу презентацію.
6
Можна вставити фоновий звук, головна умова тут, щоб мелодія була спокійною, ненав'язливою, легкої, негучною.
Корисна порада
Але якою б красивою, такою, що запам'ятовується, респектабельної не опинилася ваша презентація, якщо ви не готові до виступу і читаєте текст зі слайдів, виступ приречене на провал. Грамотна презентація - це прикраса вашого виступу, а не навпаки.