Як вставити своє фото в шаблон фотошопа. Як вставити фото об'єкт в фотошопі.

Сучасні технології дозволяють скрасити наші будні в буквальному сенсі слова. Інтернет заповнений численними шаблонами і фоторамками, використовуючи які, можна перетворити будь-яку свою фотографію, порадувати близьких і знайомих, зробити сюрприз іменинникові на свято. А програма Adobe Photoshop дозволяє це зробити без особливих зусиль. Отже, як же вставити своє фото в шаблон фотошопа?
Інструкція
1
Виберіть і відкрийте потрібний вам шаблон і потрібну вам фотографію.
2
За допомогою інструменту «стірательная гумка» видаліть зайве з картинки або акуратно по контуру виріжте ту частину фотографії, яку збираєтеся вставляти в шаблон.
3
Використовуючи інструмент Move Tool (стрілочка) перемістіть вашу фотографію в шаблон.
4
Розташуйте шар з вашим зображенням після основного шару з шаблоном.
5
Виберіть інструмент у вигляді пунктирного прямокутника (Rectangular Marquee Tool), потім клацнувши по картинці виберіть «трансформація» (free transform) і утримуючи клавішу Shift стрілками подгоните розмір зображення під потрібний вам (клавіша Shift дозволяє зберегти правильні пропорції картинки при зміні її розміру).
6
Видаліть зайве зображення за допомогою інструменту «стірательная гумка».
7
Сгладьте краї зображення за допомогою інструменту «крапля» - ваша картинка готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5VKIMCkKTns
Зверніть увагу
Зверніть увагу: працюємо тільки з активним шаром. Щоб активувати другий шар, клацніть на ньому один раз справа у вкладці верстви (layers) і тоді вже здійснюйте редагування. Щоб скасувати дію використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Z або в верхньому меню «правка - крок назад» (Edit - Undo).
Шаблон для фотографії може виявитися справжньою знахідкою в разі, коли потрібно швидко зробити зі свого знімка красиво оформлений колаж. Для вставки картинки в готове зображення досить застосувати інструмент переміщення та опції трансформації програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - шаблон;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Опцією Open меню File завантажте шаблон в графічний редактор. В деяких випадках файли, що складаються з декількох шарів, зберігаються з відключеними шарами, вміст яких не відображається у вікні документа. Якщо вам попалося саме таке зображення, відкрийте за допомогою опції Layers меню Window палітру шарів і включіть відсутні шари, якшо по порожньому віконця зліва від піктограми шару.
2
Застосувавши опцію Place з уже відомого вам меню File, вставте в відкриту картинку вбрання фото і відрегулюйте його величину, скориставшись рамкою трансформації, яка його оточує. Натиснувши на клавішу Enter, ви застосуєте до картинки виконане редагування.
3
Зображення, вставлене в документ опцією Place, може відобразитися не в повну величину. Якщо фото виявилося помітно менше шаблону, скористайтеся опцією Scale групи Transform меню Edit. В панелі налаштувань трансформації ви зможете побачити розмір вставленої картинки в процентах від його реальної величини. Для збільшення або зменшення фотографії натисніть на кнопку Maintain aspect ratio в панелі налаштувань і введіть потрібну величину в процентах. Застосуйте до зміненого зображенню опцію Layer групи Rasterize меню Layer.
4
Перенесіть знімок під шаблон, застосувавши опцію Send Backward групи Arrange меню Layer. Якщо в шаблоні присутній фоновий шар, помістіть своє зображення під фрагменти, які повинні його частково закривати, але вище фону. Можете перемістити шар, скориставшись мишкою. Включивши інструмент Move Tool, посуньте фотографію таким чином, щоб в прозорій області шаблону здався ділянку зображення, який має бути видно на підсумковій версії картинки.
5
Якщо вам дістався шаблон, призначений для вставки декількох знімків, додайте в документ решта картинки. Може виявитися, що в вікнах, призначених для різних фото, видно ділянки одного і того ж великого знімка. Щоб це виправити, перейдіть на шар з картинкою, яка перекриває всі вікна, увімкніть інструмент Polygonal Lasso і виділіть призначену для вставки в колаж частина знімка з невеликим запасом по краях. Для видалення всього вмісту шару крім виділеної ділянки інвертуйте виділення опцією Invert меню Select і застосуєте опцію Clear меню Edit.
6
Для отримання якісного результату при вставці свого фото в шаблон з прозорою областю на місці особи може знадобитися підгонка відтінку шкіри на знімку під кольору решти зображення. Для цього застосуйте до шару зі своєю картинкою опцію Color Balance групи Adjustment меню Image і відредагуйте її колірної баланс.
7
Зберегти отриманий з шаблону колаж можна за допомогою опції Save As меню File. При введенні імені файлу вкажіть назву, що не співпадає з найменуванням картинки-шаблону.