Як змінити заставку. Як поставити свою заставки на виндовс хр.

Заставку, її ще називають скрінсейвер або зберігач екрану, змінити дуже просто. Крім того, що ви можете поміняти саму картинку, існує ще безліч пов'язаних із заставкою функцій, якими також можна керувати.
Інструкція
1
Відкрити вкладку «Заставка» в Windows можна, як мінімум, двома способамі.Нажміте кнопку «Пуск» і виберіть пункт "Налаштування", а потім «Панель управління» .Якщо у вас класичний вид меню, знайдіть піктограму «Екран »і двічі клацніть по ній лівою кнопкою миші. У вікні натисніть на вкладку «Заставка».
2
Якщо ваше меню розташовано за категоріями, виберіть «Оформлення і теми». З цього вікна ви можете відразу потрапити на вкладку «Заставка», вибравши завдання, позначене як «Вибір екранної заставки». Або, натиснувши піктограму «Екран», вибрати вкладку «Заставка» у вікні «Властивості: Екран».
3
Вибравши меню, що випадає «Заставка», ви можете ознайомитися з усім списком заставок, встановлених на вашому комп'ютері. Щоразу, коли ви виділите назву заставки в меню, на мініатюрної копії вашого екрану відображатиметься вибраний скрінсейвер. Якщо ви хочете швидко подивитися всі варіанти і у вас миша з колесом прокрутки, достатньо виділити один рядок в випадаючому меню і «крутити коліщатко».
4
Коли ви підберете влаштовує вас варіант заставки, можна зайнятися її оптимізацією. Перейдіть в меню «Параметри», натиснувши відповідну кнопку, праворуч від меню, що випадає. Для різних заставок існують різні змінювані параметри. Наприклад, заставка «Мої малюнки» мінятиме на вашому екрані малюнки із зазначеної вами папки. Ви можете задати частоту зміни зображення, скільки відсотків екрана будуть займати малюнки або фотографії, чи потрібно буде відображати імена файлів і розтягувати маленькі зображення. Заставка «Рухомий рядок» дозволяє не тільки ввести будь-яку приємну вам фразу, але і вибрати колір фону і шрифту, сам шрифт, положення рухомого рядка і те, з якою швидкістю вона буде «бігти» по екрану.
5
Тут же, на вкладці «Заставка», ви можете поміняти час, через який комп'ютер включатиме заставку. Зробити це можна в меню «Інтервал».
6
Розташована внизу кнопка «Харчування» викликає вікно «Властивості: Електроживлення». У ньому ви можете поміняти параметри енергозбереження, сплячого режиму, підключити джерело безперебійного живлення (ДБЖ) .Після того, як ви встановите всі потрібні вам параметри, ви можете відразу прийняти їх, натиснувши кнопку «Застосувати» або подивитися спочатку, як виглядатиме заставка на вашому екрані, вибравши кнопку «Перегляд». Якщо вас все влаштує, натискайте «Застосувати».
Зверніть увагу
Важливо пам'ятати, що чим складніше заставка, тим більше вона вимагає системних ресурсів і оперативної пам'яті для запуску.
Корисна порада
Крім встановлених на вашому комп'ютері заставок, ви можете знайти інші безкоштовні заставки в мережі Інтернет або завантажити програми, які дозволяють вам створювати власні скрінсейвери.